تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران با گارانتی

تعمیر ماشین ظرفشویی با ضمانت نامه کتبی 12 ماهه

در محلفوری➕🎁 فیلتر تصفیه یا جرمگیر مخصوص ظرفشویی🌟

تکنسین های ما در دکتر آچار انواع ماشین ظرفشویی در تمامی برندهای بازار را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

تعمیر ماشین ظرفشویی در محل توسط تکنسین های حرفه ای و با تجربه دکتر آچار در کمترین زمان انجام می شود، تعمیر ظرفشویی سامسونگ و ال جی و سایر برندها توسط ما انجام می گردد که ابتدا سعی داریم قطعات ماشین ظرفشویی را تعمیر کنیم تا هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی تا حد ممکن پایین بیاید.

تعمیر ماشین ظرفشویی با قطعات اورجینال

در صورتیکه به هیچ وجه قطعه تعمیر نشود آن وقت با قطعات فابریک جایگزین می گردد تا خیال شما عزیزان از بابت تعمیر ظرفشویی کاملاً آسوده باشد ضمن اینکه تا 6 ماه گارانتی تعمیر ظرفشویی به شما عزیزان تقدیم می گردد.

شعار شرکت دکتر آچار مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد و در تلاشیم این شعار را با تلاشمان و صداقت به شما عزیزان ثابت کنیم.

هدیه ما به شما عزیزان : با هر درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی، فیلتر تصفیه یا جرمگیر مخصوص ظرفشویی تقدیم شما عزیزان می گردد.

تعمیر ماشین ظرفشویی در منزل

ماشین ظرفشویی یکی از لوازم خانگی است که امروزه بسیار در خانه ها مورد استفاده قرار می گیرد، این دستگاه یکی از لوازم آشپزخانه برای شستشو ظروف کثیف است که مخصوصاً برای خانم های کارمند کار را راحت تر کرده است، گاهی ممکن است ماشین ظرفشویی شما برایش مشکلاتی پیش آید و یا حتی ممکن است که درست کار نکند و یا حتی بطور کامل از کار بیفتد، تکنسین های تعمیر ماشین ظرفشویی دکتر آچار می توانند با گارانتی 180 روزه و قطعات اورجینال و با نرخ اتحادیه ماشین ظرفشویی شما را در منزل شما تعمیر کنند.

تعمیر ظرفشویی با گارانتی تعمیرات

ماشین های ظرفشویی راحتی زیادی را برای ما به ارمغان آورده اند، این دستگاه های جدید باعث راحتی کار ما شده است سبب می شود تا در میزان مصرف انرژی به خصوص آب و همچنین در مصرف هزینه های ما صرفه جویی شود ولی گاهی آن طور که ما می خواهیم پیش نمی رود، مثلاً روی ظروف لکه باقی می ماند و مطابق میل ما ظروف شسته نمی شود و در صدد این هستیم که بدانیم علت چیست؟ و مشکل پیش آمده چه دلیلی دارد! گاهی بعد از تعمیر مجدد مشکل پدیدار می شود که ما با گارانتی 6 ماهه ای که تقدیم شما می کنیم خیال شما را از این بابت راحت خواهیم کرد.

تعمیر ماشین ظرفشویی

زمان سرویس ماشین ظرفشویی بسیار مهم است:

تعمیر ماشین ظرفشویی یکی از موضوعاتی است که دردسر ساز می باشد که اگر به موقع این کار را انجام ندهیم ممکن است برای قسمت های دیگر مشکلاتی را پیش آورد، مشکل پیدا کردن ماشین ظرفشویی یک امر طبیعی است هر چقدر هم از برند معتبر و خاصی باشد، نشانه های خرابی ماشین ظرفشویی روشن نشدن، چکه کردن آب، صداهای زیاد، عدم تخلیه، خشک نکردن ظرف ها، قفل شدن درب ماشین ظرفشویی و ضربه دیدن آن است.

دکتر آچار بهترین و بزرگترین مرکز تعمیرات لوازم خانگی و خصوصاً تعمیر ماشین ظرفشویی، با تجربه ی کافی در زمینه ی تعمیرات انواع برند ها در خدمت شما عزیزان می باشد.

تعمیر تمام برندهای ماشین ظرفشویی توسط تکنسین های دکتر آچار :

 1. تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی
 2. تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ
 3. تعمیر ماشین ظرفشویی دوو
 4. تعمیر ماشین ظرفشویی بوش
 5. تعمیر ماشین ظرفشویی میله
 6. تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون
 7. تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات
 8. تعمیر ماشین ظرفشویی کندی
 9. تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود
 10. تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس
 11. تعمیر ماشین ظرفشویی هیتاچی
 12. تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک
 13. تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو
 14. تعمیرات ماشین ظرفشویی آاگ
 15. تعمیرات ماشین ظرفشویی اوشن
 16. تعمیرات ماشین ظرفشویی ارج
 17. تعمیرات ماشین ظرفشویی آبسال
 18. تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما
 19. تعمیرات ماشین ظرفشویی گورنیه
 20. تعمیرات ماشین ظرفشویی اسنوا
 21. تعمیرات ماشین ظرفشویی وست پوینت
 22. تعمیرات ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس
 23. تعمیرات ماشین ظرفشویی ایندزیت
 24. تعمیرات ماشین ظرفشویی ویرپول
 25. تعمیرات ماشین ظرفشویی زانوسی
 26. تعمیرات ماشین ظرفشویی مجیک
 27. تعمیرات ماشین ظرفشویی باگنشت
 28. تعمیرات ماشین ظرفشویی مرسی
 29. تعمیرات ماشین ظرفشویی میدیا
 30. تعمیرات ماشین ظرفشویی حایر
 31. تعمیرات ماشین ظرفشویی وایت هاوس
 32. تعمیرات ماشین ظرفشویی بهی
 33. تعمیرات ماشین ظرفشویی بلومبرگ
 34. تعمیرات ماشین ظرفشویی مابه
 35. و تعمیر سایر برندهای ماشین ظرفشویی در تهران

برای ارتباط با مرکز تعمیر ماشین ظرفشویی در چه ساعاتی و با چه شماره ای تماس بگیریم؟

خدمات ما به صورت 24 ساعته است و توجه داشته باشید که نمایندگی های معتبر تعطیلی ندارند و شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز حتی روز های تعطیل با شماره 02188444021 با ما در ارتباط باشید.

اگر از خدمات راضی نباشیم چه باید کرد؟ آیا پس از تعمیر ماشین ظرفشویی گارانتی داده می شود؟

یکی از بزرگترین هدف های ما رضایت مشتریان عزیزمان از خدمات ارائه شده است از همین رو ما بعد از ارائه خدمات به شما گارانتی 6 ماهه در نظر گرفته ایم، اگر باز هم مشکلی در رابطه با خدمات ارائه شده داشتید، مشکل شما از طریق واحد پشتیبانی ما رسیدگی خواهد شد.

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی چقدر است؟

هزینه تعمیر لوازم شما بستگی به نوع دستگاهتان، علت خرابی آن، نیازمندی دستگاه به تعویضات و دیگر مواردی مانند این ها بستگی دارد که تکنیسین های ما بعد از بررسی دستگاه شما هزینه را خدمتتان اعلام میکنند، به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیرات نباشید به این دلیل که ما مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه ها را برای مشتریانمان در نظر گرفته ایم.

زمان مراجعه تعمیرکار به منزل ما در چه ساعاتی از روز است؟

هنگامی که شما درخواست تکنیسین میکنید، با هماهنگی شما و زمانی که شما تعیین میکنید برای شما تعمیرکاری با تجربه و حرفه ای اعزام میگردد.

تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

امروزه وسیله خانگی که مورد توجه خانم ها قرار گرفته است ماشین ظرفشویی است که بسیاری از خانم ها برای راحتی و زمان خود از این ماشین استفاده میکنند، ماشین ظرفشویی وسیله ای کار آمد برای شستن ظروف است و با توجه به مزایایی که به همراه دارد از آن استفاده زیادی می شود.

چند مورد از مزایای آن این است که مایع ظرفشویی به دلیل مواد سازنده آن برای پوست دستانتان ضررهای زیادی دارد و باعث آسیب رساندن به پوست و پیری آن می شود، بسیاری از افراد به مایع های ظرفشویی حساسیت دارند و این حساسیت باعث آسیب و پوست پوست شدن دست می شود به همین خاطر بسیاری برای این که این اتفاق نیافتد دست کش های مخصوص ظرفشویی می پوشند و باز هم این کار در بیشتر مواقع از آسیب رساندن جلوگیری نمیکند.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی در محل

ماشین ظرفشویی ال جی با ویژگی هایی که دارد دارای کارکرد خوبی است و هنگامی که به مشکلی برخورد کند و یا خراب شود قطعاتش به راحتی قابل درسترسی است.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی باید با دانش و مهارت انجام شود زیرا نیازمند به عیب یابی درست و دقیق است که تعمیر خوب انجام شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی خود را به  متخصصان و تکنسین های دکتر آچار بسپارید.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

ماشین های ظرفشویی یکی از مهمترین وسایل آشپزخانه به شمار می‌روند که امروزه در مدل های مختلفی ساخته شده و دارای قابلیت های متعددی نیز می باشند، ماشین های ظرفشویی که توسط شرکت سامسونگ تولید شده اند، اگر چه از بهترین قطعات و بالاترین تکنولوژی برخوردار می باشند اما گاهی در کارکرد خود دچار مشکلات جزئی و یا جدی می شوند، از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین های ظرفشویی سامسونگ به وجود آید می توان به خوب نشستن ظرف ها، نشتی آب، تولید صدا، خشک نکردن ظرف ها و… اشاره کرد.

تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ در محل

نگهداری درست از ماشین ظرفشویی باعث عمر طولانی می شود آن می شود و خراب شدن آن به عقب می افتد، البته باید توجه داشته باشید که بالاخره بعد از مدت ها استفاده مشکلاتی به وجود می آید و باید در اسرع وقت برای تعمیر اقدام نمایید.

متخصصان و تکنسین های دکتر آچار در هر زمان آماده خدمت رسانی به شما هستند تا با دانش و تخصصی که دارند عیب ماشین ظرفشویی شما را پیدا کنند و تعمیرات را به درستی انجام دهند.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو

ماشین ظرفشویی یکی از این ابزاراتی است که به کمک ما آمده تا بتوانیم سرعت بیشتری به کارهایمان بدهیم، هنگامی که مقدار زیادی ظرف کثیف در آشپزخانه روی هم جمع می شوند با وجود ماشین ظرفشویی نگران کمبود وقت و خستگی بعد از آن نباشید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در محل

ماشین ظرفشویی دوو با فناوری خاص خود عملکرد و کارکرد بسیار فوق العاده ای دارد و مناسب ترین انتخاب برای شما است.

متخصصان دکتر آچار با دانش و مهارت خود به آسانی کار تعمیر را انجام می دهند، تعمیر ماشین ظرفشویی دوو خود را به متخصصان دکتر اچار بسپارید.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

ماشین ظرفشویی وسیله ای جدید و تازه در آشپزخانه‌های امروزی است، تا چند سال قبل، حتی جایی برای ماشین ظرفشویی‌ در آشپزخانه‌ها در نظر نمی گرفتند، اما با گذشت زمان، لوله‌های فاضلاب ظرفشویی‌ها و طراحی کابینت‌ها، جایی برای ماشین ظرفشویی در نظر گرفته‌اند.

ماشین ظرفشویی‌ به سرعت جای خود را در آشپزخانه‌ها باز کرد و دیگر قرار نیست خانم‌های خانه دار مدت زمان زیادی را جلوی سینک ظرفشویی هدر دهند، این صرفه جویی در زمان، باعث افزایش فعالیت‌های مفید خانم‌های خانه دار شده است.

ظرفشویی بوش با فناوری خاص خود به عنوان بهترین ظرفشویی ها انتخاب شده است که و مناسب ترین انتخاب برای منازل شما است زیرا کارکرد عالی دارد و به خوبی کار خود را انجام می دهد.

البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که همه لوازم ها در برند های مختلف ممکن است روزی خراب شوند و به تعمیر نیاز داشته باشند.

تعمیرات ماشین ظرفشویی بوش در محل

تعمیر ماشین ظرفشویی کاری است که احتیاج به دانش و تخصص دارد تا به خوبی تعمیر انجام شود، متخصصان و تکنسین های دکتر آچار با مهارت خاص خود به بهترین شیوه ممکن عیب یابی را انجام می دهند و برای تعمیر اقدام می نمایند.

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش خود را به تکنسین های دکتر آچار بسپارید.

تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون

تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون

ماشین ظرفشویی از مهم ترین وسایل خانگی است که برای خانم ها از اهمیت زیادی برخوردار است و اگر دچار عیب شود باید سریع برای تعمیر آن اقدام کنیم.

باید توجه داشته باشید برای تعمیر ظرفشویی باید به یک جای کاملاً با کیفیت و عالی مراجعه کنید تا به خوبی ظرفشویی شما را تعمیر کنند و از بهترین خدمات برخوردار می شوید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی آریستون در محل

متخصصان ما با ارائه کامل ترین خدمات ماشین ظرفشویی آریستون شما را تعمیر می کنند و اگر احتیاجی به تعویض قطعه باشد آن را با قطعات اصلی و فابریک تعویض میکنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی آریستون خود را به دکتر آچار بسپارید.

تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات

تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات

اساساً یک ماشین ظرفشویی، یک ربات است که ظرف غذای کثیف را تمیز کرده و با آب شستشو می دهد و ماشین ظرفشویی، یک دستگاه خودکار است که ظرف های کثیف را می شوید و تمیز می کند، تنها کاری که هر فرد باید انجام دهد، این است که ماشین را پر از ظرف کند، پودر شوینده را اضافه کند، چرخه شست و شو را تنظیم کند و دکمه روشن را فشار دهد.

تعمیرات ماشین ظرفشویی زیرووات در محل

بعد مدتی استفاده و با گذشت زمان مشکلاتی برای ظرفشویی به وجود می آید که باید برای تعمیر آن اقدام نمایید و تعمیر باید به دست یک متخصص و تکنسین ماهر انجام شود.

از دیگر خدماتی که دکتر آچار انجام می دهد می توان به تعمیر ماشین ظرفشویی زیرووات اشاره کرد که به راحتی تعمیر را انجام می دهند.

تعمیر ماشین ظرفشویی کندی

تعمیر ماشین ظرفشویی کندی

هنگامی که ظرف شویی کندی شما خراب و دچار مشکل شد می توایند با ما تماس بگیرید و مشکل را بگویید، ما با قطعات و لوازم تعمیر به محل می آییم و بعد از عیب یابی و پیدا کردن مشکل به تعمیر ظرفشویی شما می پردازیم و مهم ترین چیز این است که تعمیر همراه با گارانتی است و مشتری با خیال آسوده از خدمات بهره مند می شود.

تعمیرات ماشین ظرفشویی کندی در محل

شما با مشکلات رایجی در مورد ظرفشویی کندی مواجه می شوید مانند نشتی آب، خوب شسته نشدن ظرف ها، تخلیه نکردن آب ظرف شویی و…

برای تعمیر این مشکلات با متخصصان دکتر آچار تماس بگیرید تا از بهترین خدمات استفاده کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود

ماشین ظرفشویی امروزه خیلی مورد توجه همگان قرار گرفته است و به عنوان وسیله ای پر استفاده در خانه و آشپزخانه شناخته شده است که دارای مزایای بسیار زیادی برای خانواده است.

اما پس از مدتی دچار ایراداتی همچون ماشین ظرفشویی ظرف‌ها را خوب نمی‌شوید، ظرف‌ها را خشک نمی‌کند، آب حاصل از شستشوی ظروف را تخلیه نمی‌کند، صدا می‌دهد، نشتی دارد و هزار و یک مشکل دیگر می شود.

تعمیرات ماشین ظرفشویی کنوود در محل

 با وجود اینکه این ظرفشویی هم مثل ماشین لباسشویی، کولر گازی و کلی دستگاه‌های دیگر یکی از بهترین اختراعات بشر است اما هر از گاهی هم کاربران را اذیت می‌کند و با هر یک از این مشکلات مواجه می‌شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی کنوود خود را باید به متخصص تعمیر بسپارید تا مشکل را کامل ازبین ببرد، متخصصان دکتر آچار برای خدمت رسانی به شما در همه ساعات آماده هستند.

تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

تعمیر ماشین ظرفشویی زیمنس

اگر ماشین ظرفشویی شما با سیستم بخار کار انجام دهد یک شستشوی متفاوتی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد، ماشین ظرفشویی زیمنس با کنترل انرژی در مصرف برق و شستشوی منحصر به فرد خود را برای مصرف کننده ها به ارمغان آورده است.

ماشین های ظرفشویی دستگاه های بسیار حساسی هستند که حتی اگر یک خرابی کوچک در آن را نادیده گرفته شود، سبب از کار افتادگی همیشه دستگاه میشود که حتی تعویض کردن آن به صرفه تر از تعمیر کردن آن است.

تعمیرات ماشین ظرفشویی زیمنس در محل

پس برای اطمینان خاطر برای از کار نیوفتادن دستتگاهتان بعد از مشاهده هرگونه خرابی کوچکی با متخصصین تماس بگیرید تا برای تعمیرات دستگاهتان را نگاه کنند.

تعمیرات دستگاه ماشین ظرفشویی خود را به دکتر آچار بسپارید.

تعمیر ماشین ظرفشویی هیتاچی

تعمیر ماشین ظرفشویی هیتاچی

ماشین ظرفشویی این روز ها کارایی بسیار بالایی دارد و جزء لوازم ضروری برای هر خانه ای محسوب می شود.

این وسیله ی محبوب روز به روز با امکانات جدید تری تولید خواهد شد و کار خانم های خانه دار را راحت تر می سازد.

تعمیرات ماشین ظرفشویی در دکتر آچار، توسط متخصصان کار بلد و با استفاده از تجهیزات تخصصی انجام می گیرد، از این ‌رو عیب یابی درست و دقیقی انجام میدهند و با دانش خود به درستی مشکل را پیدا می کنند و تعمیری با کیفیت انجام می دهند.

تعمیرات ماشین ظرفشویی هیتاچی در محل

ازخدماتی دیگری که دکتر آچار ارائه می کند تعمیر ظرفشویی هیتاچی است، شما تعمیر ماشین ظرفشویی هیتاچی خود را به متخصصان دکتر آچار بسپارید.

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

ماشین ظرفشویی مجیک در دو مدل ایستاده و رومیزی قابل تهیه می باشد، در نوع رومیزی برای خانواده های کم جمعیت و مصرف کمتر استفاده می شود، امروزه این شستشوی ماشینی و اتوماتیک جایگزین روش شستشوی سنتی قبل شده است، با این روش می توان در مصرف آب بهتر صرفه جویی کرد، ماشین ظرفشویی مجیک هم از برندهای خوب در بین دیگر برندها می باشد.

زمانی که برای رفع اشکال دستگاه ماشین ظرفشویی خود از افرادی که غیر متخصص هستند کمک بگیرید، باعث اتلاف وقت و پرداخت هزینه ی اضافی برای شما می شود.

پس برای تعمیر ماشین ظرفشویی خود و آسیب نرساندن به دستگاه خود با دکتر آچار تماس بگیرید تا متخصصین و تکنیسین های مجرب خود را در محلتان اعزام کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

دکتر آچار برای ارائه خدمات همیشه آماده است و با ارائه بهترین خدمت رسانی ها با تماس شما برای تعمیر ماشین ظرفشویی می کوشد، با عیب یابی درست و دقیق به تعمیر ماشین ظرفشویی شما می پردازد.

مشکلات رایجی که برای ماشین ظرف شویی بکو به وجود می آید بیشتر این است که ظرف ها به خوبی شسته نمی شوند و ماشین ظرف شویی شما چکه میکند.

دکتر آچار در محل خدمات را انجام می دهد تا شما همه مراحل را در نظر داشته باشید و از قطعات فابریک و عالی استفاده می کند، و برای مشتریان گارانتی در نظر می گیرند تا مشتری با خیال آسوده ماشین ظرفشویی خود را برای تعمیر به دست تعمیرکار می سپارد.

 

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

اساساً یک ماشین ظرفشویی، یک ربات است که ظرف غذای کثیف را تمیز کرده و با آب شستشو می دهد.

ماشین ظرفشویی یکی از مهم ترین وسیله های خانگی است که خراب شدن آن خانم های عزیز را عصبانی میکند چون شستن ظرف ها همه روزه باید انجام شود و اگر ماشین ظرفشویی به تعمیر احتیاج داشته باشد و کار نکند ظرف های زیادی جمع می شود و فضای آشپز خانه را خراب می کند.

از مشکلات رایجی که به وجود می آید برای ماشین ظرفشویی می توان به خوب نشسن ظرف ها، نشتی داشتن ماشین ظرفشویی، تخلیه نکردن آب و… اشاره کرد.

ماشین ظرفشویی آاگ با فناوری خاص خود مناسب ترین انتخاب برای خرید ماشین ظرفشویی است زیرا عملکرد و کارکرد فوق العاده ای دارد.

اما ممکن است بعد از گذشت مدتی دچار خرابی شود و نیاز به تعیر داشته باشد در این هنگام شما باید در اسرع وقت برای تعمیر آن اقدم نمایید و با یک تکنسین ماهر تماس بگیرید و برای تعمیر از آن در خواست کنید.

متخصصان و تکنسین های دکتر آچار با تجربه و مهارت خود تعمیر را به راحتی انجام می دهند.

تعمیر ماشین ظرفشویی اوشن

امروزه وسیله خانگی که مورد توجه خانم ها قرار گرفته است ماشین ظرف شویی است که بسیاری از خانم ها برای راحتی و زمان خود از این ماشین استفاده میکنند، ماشین ظرف شویی وسیله ای کار آمد برای شستن ظروف است و با توجه به مزایایی که به همراه دارد از آن استفاده زیادی می شود.

ماشین ظرفشویی یک دستگاه مکانیکی برقی است که برای شستن و تمیز کردن ظرف‌ها و وسایل خوردن به کار می‌رود، از ماشین ظر‌شویی در رستوران‌ها و آشپزخانه‌های منازل استفاده می‌شود.

البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که بعد از گذشت زمان مممکن است دچار خرابی شود و نیاز به تعمیر داشته باشد که در این صورت باید برای تعمر آن اقدام نمایید.

از خدماتی که دکتر آچار اراده می دهد تعمیر ماشین ظرفشویی اوشن است، متخصصان دکتر آچار در همه ساعات آماده خدمت رسانی به شما هستند.

تعمیر ماشین ظرفشویی ارج

ماشین ظرفشویی تقریباً در اغلب خانواده های بخصوص شهرنشین تبدیل به عضو ثابتی از آشپزخانه شده است، اما کم نیستند کسانی که از نحوه شستشوی ماشین خود رضایت کامل ندارند.

امروزه ماشین ظرفشویی به یکی از اصلی ‌ترین وسایل زندگی تبدیل شده است، البته ظرفشویی‌ها هم مثل هر وسیله دیگری خراب می ‌شوند و به تعمیر نیاز دارند، از آنجایی که شستن ظروف مهمانی کار راحتی نیست، تعمیر ظرفشویی باید سریع انجام شود تا روند نظافت و شستشوی ظروف در خانه با مشکل مواجه نشود؛

دکتر آچار در زمینه تعمیر لوازم خانگی و از جمله ماشین ظرفشویی با برند های موجود در بازار مهارت بسیار فوق العاده دارد و مراحل تعمیر را با آگاهی و مهارتی که دارند انجام می دهند، به درستی و دقت عیب یابی می کنند و مشکل را پیدا می کنند و سپس با استفاده از قطعات با کیفیت برای تعمیر اقدام می نمایند.

تعمیر ماشین ظرفشویی آبسال

 هنگامی که ظرف ها و قابلمه های شما کثیف هستند، در یک دستگاه جادویی به نام ماشین ظرفشویی نیز دوش می گیرند، شستن غذا در ظرف های کثیف کاری است که خسته کننده بسیاری از مردم دوست دارند از آن متنفر باشند به همین خاطر به خرید ماشین ظرفشویی رو آوردن که کارشان آسان تر شود.

ماشین ظرفشویی آبسال عملکرد بسیار عالی در شست و شو ظرف ها به همین خاطر در بازار خرید مورد توجه قرار گرفته است.

گاهی ممکن است به دلایل مختلف ماشین ظرفشویی شما خراب شود و به تعمیر نیاز داشته باشد در این صورت باید برای تعمیر آن اقدام نمایید.

متخصصان ما با تجربه و مهارت خاص خود به راحتی و آسانی کار تعمیر را انجام می دهند و خدمتی با کیفیت به شما ارائه می دهند.

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما

ماشین ظرفشویی دستگاهی برقی است که بدون دخالت دست و به صورت خودکار ظرف‌های کثیف را شستشو داده و تمیز می‌کند.

 فقط کافی است پیش از روشن کردن ماشین ظرفشویی، ظرف‌ها را در آن چیده، پودر یا مایع ظرفشویی را درون محفظه مخصوص ریخته و با بستن در ماشین ظرفشویی، دکمه شروع را فشار دهید.

ماشین ظرفشویی پاکشوما با عملکرد فوق العاده ای که دارد مناسب ترین انتخاب برای شما است و می توانید با خیال آسوده آن را خریداری کنید.

البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که تمامی لوازم های خانگی خراب می شوند و به تعمیر نیاز پیدا می کنند، تعمیر باید به دست یک متخصص و تکنسین ماهر انجام شود تا تمامی مشکلاتی از بین برود.

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما خود را به متخصصان دکتر آچار بسپارید.

تعمیر ماشین ظرفشویی گورنیه

ماشین ظرفشویی گورنیه هم مثل بقیه ی برندها از تکنولوژی بخارشوی برخوردار است، داشتن این نوع سیستم باعث شده که ظرف ها دارای پاکیزگی خاصی شده باشند و به ظروف آسیب نرسانند و دیگر اینکه این دستگاه با صدای کمتری کار می کند و از لحاظ مکانی فضای زیادی را اشغال نمی کند.

در زندگی مدرن امروزی در بیشتر خانه ها از ماشین ظرفشویی استفاده می شود، ما دارای متخصصینی هستیم که در مواردی که برای ماشین ظرفشویی شما مشکلی پیش بیاید به راحتی آن را برطرف کرده تا از نگرانی در بیایید و کارها به راحتی انجام شود.

شما با تعمیر ناردستی که انجام دهید، باعث شده که آن وسیله روز به روز خراب تر بشود.

پس تعمیر ماشن ظرفشویی خود به متخصصین دکتر آچار بسپارید.

تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا

ماشین ظرفشویی از وسایل پرکاربرد در خانه است که برای افزایش طول عمرش، بهتر است تعمیر آن در اسرع وقت انجام شود.

اگر شما نیز به تعمیر ظرفشویی نیاز داشتید می‌توانید از یک تعمیرکار ماشین ظرفشویی بخواهید که دستگاه را تعمیر کند.

دکتر آچار به شما کمک می‌کند بهترین تکنسین ها و متخصصان ماشین ظرفشویی در تهران را در اختیار داشته باشید و خیالتان بابت انجام با کیفیت خدمات راحت باشد.

یکی دیگر از خدماتی که دکتر آچار ارائه می کند تعمیر ماشین ظرفشویی اسنوا است که مراحل تعمیر را با دانشی که دارند به درستی و دقیق انجام می دهند و خدماتی با کیفیت به مشتریان عزیز ارائه می کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی وست پوینت

ماشین ظرفشویی وست پوینت عملکرد بسیار عالی در شست و شو ظرف ها به همین خاطر در بازار خرید مورد توجه قرار گرفته است.

گاهی ممکن است به دلایل مختلف ماشین ظرفشویی شما خراب شود و به تعمیر نیاز داشته باشد در این صورت باید برای تعمیر آن اقدام نمایید.

متخصصان ما با تجربه و مهارت خاص خود به راحتی و آسانی کار تعمیر را انجام می دهند و خدمتی با کیفیت به شما ارائه می دهند.

دکتر آچار با دانش خود مشکل را پیدا می کند و آن را برطرف می کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس

در عصر کنونی با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی تولیدات محصولاتی مثل ماشین ظرفشویی باعث آسانی در کار خانه شده است.

این راحتی زمانی بیشتر احساس می شود که شما تعداد زیادی مهمان دارید و یک کوه ظرف در آشپزخانه جمع شده و لذت بخش ترین کار این است که یک دستگاه به کمک شما بیاید و تمام ظرف ها را به بهترین شکل بشوید و خشک کند.

ظرفشویی وستینگ هاوس با فناوری که دارد به عنوان بهترین ماشین ظرفشویی انتخاب شده است.

اما خرابی برای تمامی ظرفشویی ها در همه برند ها به وجود می آید که باید در اسرع وقت برای تعمیر آن اقدام نمایید که مشکل بیشتری بوجود نیاید.

متخصصان دکتر آچار تعمیر ماشین ظرفشویی وستینگ هاوس شما را با آسانی تعمیر می کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندیزیت

ماشین ظرفشویی از لوازم خانگی است که مورد توجه قرار گرفته است و باعث استفاده کمتر از آب و صرفه جویی در زمان شده است به طوری که خانم ها زمان کم تری صرف ظرف شستن می کنند و به کارهای دیگر خود می رسند به همین دلیل از اهمیت بالایی برای خانم برخوردار است.

اما ممکن است مشکلاتی و خرابی هایی هم برای ماشین ظرفشویی به وجود می آید که با تماس با دکتر آچار و آمدن تکنسین ها و تعمیرکار ها مشکلات به راحتی و آسانی حل می شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت در محل انجام می شود و همراه با گارانتی و ضمانت نامه است.

تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول

ماشین ظرفشویی یک دستگاه مکانیکی برقی است که برای شستن و تمیز کردن ظرف‌ها و وسایل خوردن به کار می‌رود، از ماشین ظرفشویی در رستوران‌ها و آشپزخانه‌های منازل استفاده می‌شود.

ماشین ظرفشویی ویرپول با تکنولوژی خود مناسب ترین انتخاب برای شما است زیرا کارکرد عالی دارد.

اما با گذشت زمان ولی استفاده طولانی مدت دچار ایراداتی می شوند که به تعمیر نیاز پیدا می کنند، شما باید در هنگام مواجه شدن با مشکلی در اسرع وقت برای تعمیر آن اقدام نمایید و با یک تکنسین ماهر تماس بگیرید.

متخصصان دکتر آچار تعمیر ماشین ظرفشویی ویرپول را با دانشی که دارند به درستی و دقت انجام می دهند.

تعمیر ماشین ظرفشویی زانوسی

ماشین ظرفشویی زانوسی از بهترین ماشین ظرفشویی هایی است که شما می توانید از آن استفاده کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی کار با دقت و ظریفی است که باید به دست تعمیر کار های ماهر و دوره دیده ای سپرده شود تا عیب های آن را پیدا کند و به تعمیر آن پردازد.

مشکلات رایجی که برای ماشین ظرف شویی ها به وجود می آید عبارت است از:

خوب شسته نشدن ظرف ها

نشت آب از ظرف شویی

تخلیه نشدن آب ظرف شویی و…

برای تعمیر این نوع مشکلات باید تکنسین عیب یابی کند و بعد به حل و تعمیر این مشکلات بپردازد که متخصصان دکتر آچار با مهارت بالا، تعمیر در محل انجام می دهند و با دادن گارانتی به مشتریان نظر آن ها را به خود جلب می کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی مجیک

ماشین ظرفشویی مجیک از بهترین ماشین ظرفشویی هایی است که شما می توانید از آن استفاده کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی کار با دقت و ظریفی است که باید به دست تعمیر کار های ماهر و دوره دیده ای سپرده شود تا عیب های آن را پیدا کند و به تعمیر آن پردازد.

برای تعمیر مشکلات ماشین ظرفشویی باید تکنسین عیب یابی کند و بعد به حل و تعمیر این مشکلات بپردازد که متخصصان دکتر آچار با مهارت بالا، تعمیر در محل انجام می دهند و با دادن گارانتی به مشتریان نظر آن ها را به خود جلب می کنند.

تعمیر ماشین ظرفشویی باگنشت

ماشین ظرفشویی از لوازمی است که امروزه بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است، این وسیله به راحتی شست و شوی ظرف ها بسیار کمک می کند و دارای مزایای خیلی زیادی است.

ماشین ظرفشویی بعد از مدتی عمکردش دچار شکل می شود و به خوبی کار نمی کند، در این هنگام باید آن را با یک تخصص در میان بگذارید زیرا ممکن است به قطعه ای آسیب وارد شده باشد و نیاز به تعمیر داشته باشد.

ماشین ظرفشویی برای تعمیر نیاز به تخصص و مهارت دارد، متخصصان دکتر آچار با تخصص خاص خود به درستی و دقیق عیب یابی می کنند و تعمیر را انجام می دهند.

تعمیر ماشین ظرفشویی مرسی

ماشین ظرف شویی وسیله ای کار آمد برای شستن ظروف است و با توجه به مزایایی که به همراه دارد از آن استفاده زیادی می شود.

هنگامی که مشکلی برای ماشین ظرفشویی به وجود آمد باید در اسرع وقت تعمیر انجام شود، تعمیر باید تخصصی انجام شود و توسط کسی باشد که مهارت و دانشی برای تعمیر داشته باشد.

متخصصان دکتر آچار مراحل تعمیررا به خوبی انجام می دهند و به درستی عیب یابی می کنند و برای تعمیر اقدام می نمایند.

تعمیر ماشین ظرفشویی میدیا

ماشین ظرفشویی میدیا با عملکرد فوق العاده ای که دارد مناسب ترین انتخاب برای شما است و می توانید با خیال آسوده آن را خریداری کنید.

البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که تمامی لوازم های خانگی خراب می شوند و به تعمیر نیاز پیدا می کنند، تعمیر باید به دست یک متخصص و تکنسین ماهر انجام شود تا تمامی مشکلاتی از بین برود.

تعمیر ماشین ظرفشویی میدیا خود را به متخصصان دکتر آچار بسپارید.

تعمیر ماشین ظرفشویی حایر

ماشین ظرفشویی امروزه به عنوان لوازم بسیار مهم آشپزخانه ها انتخاب شده است.

این وسیله به دلیل اینکه با برق کار میکند احتمال خرابی در آن وجود دارد، اما نگران نباشید.

تعمیرات ماشین ظرفشویی در دکتر آچار، توسط متخصصان کاربلد و با استفاده از تجهیزات تخصصی انجام می گیرد.

از این ‌رو عیب یابی درست و دقیقی انجام میدهند و با دانش خود به درستی مشکل را پیدا می کنند و تعمیری با کیفیت انجام می دهند.

ازخدماتی دیگری که دکتر آچار ارائه می کند تعمیر ظرفشویی حایر است، شما تعمیر ماشین ظرفشویی حایر خود را به متخصصان دکتر آچار بسپارید.

تعمیر ماشین ظرفشویی وایت هاوس

با وجود اینکه ماشین ظرفشویی هم مثل ماشین لباسشویی، یخچال و کلی دستگاه‌ های دیگر یکی از بهترین وسایل مصرفی خانه ها است اما هر از گاهی با مشکلاتی مواجه می شود که به تعمیر نیاز پیدا می کند.

برای این که از خرابی های بیشتر جلوگیری کنید و عمر دستگاه خود را بالا ببرید، باید وقتی که یک خرابی حتی کوچک در دستگاه مشاهده میکنید، اقدام به تعمیر آن کنید

تعمیر ماشین ظرفشویی وایت هاوس خود را باید به متخصص تعمیر بسپارید تا مشکل را کامل ازبین ببرد، متخصصان دکتر آچار برای خدمت رسانی به شما در همه ساعات آماده هستند.

تعمیر ماشین ظرفشویی بهی

ماشین ظرفشویی بهی با تکنولوژی خود مناسب ترین انتخاب برای شما است زیرا کارکرد عالی دارد.

اما با گذشت زمان ولی استفاده طولانی مدت دچار ایراداتی می شوند که به تعمیر نیاز پیدا می کنند، شما باید در هنگام مواجه شدن با مشکلی در اسرع وقت برای تعمیر آن اقدام نمایید و با یک تکنسین ماهر تماس بگیرید.

متخصصان دکتر آچار تعمیر ماشین ظرفشویی بهی را با دانشی که دارند به درستی و دقیق انجام می دهند و خدماتی با کیفیت ارائه می کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی بلومرگ

ماشین ظرفشویی مثل یک رباط است که شست و شو ظروف را انجام می دهد، کارکرد آن هم به این صورت می باشد که ظرف ها را درون آن قرار داده و مایع مخصوص ظرفشویی را در آن ریخته دکمه روشن را می زنید تا مراحل شستن انجام شود.

اما گاهی به دلایل مختلفی خراب می شود و به تعمیر نیاز پیدا می کند که شما باید برای تعمیر آن از یک متخصص ماهر کمک بخواهید.

دکتر آچار برای خدمت رسانی به شما و تعمیر ماشین ظرفشویی شما آماده است، تعمیر ماشین ظرفشویی خود را به متخصصان دکتر آچار بسپارید تا از خدمات با کیفیت بهره مند شوید.

تعمیرات ماشین لباسشویی

مواردی که دلیل نیاز ماشین ظرفشویی به سرویس کردن می باشد!

 • روشن نشدن دستگاه
 • صدای زیاد هنگام استفاده
 • شکسته شدن سنسورها و قطعه های داخلی دستگاه
 • تمیز نکردن ظروف و…

ماشین های ظرفشویی از لحاظ ظرفیت و قرار گیری به چند دسته تقسیم می شود؟

 1. ماشین ظرفشویی رومیزی : با ظرفیت 6-8 نفره مخصوص خانوده های کم جمعیت و مهمانی های کوچک بطور معمول ظرفیت این سری از ماشین های ظرفشویی 72 الی 108 پارچه می باشد و از قیمت های خوبی برخوردا است.
 2. ماشین ظرفشویی ایستاده : از لحاظ نصب و گنجایش شبیه ماشین لباسشویی می باشد و به یک جایگاه هم اندازه نیاز دارد، با ظرفیت های 12 و 14 نفره مخصوص خانواده های پر جمعیت یا پر رفت و آمد می باشد.
 3. ماشین ظرفشویی تو کار : این قبیل از ماشین های ظرفشویی در داخل کابیت نصب می شود و قابل جابجایی نیست و ظرفیت این سری از ماشین های ظرفشویی 12و 14 نفره می باشد.

چرا وقتی ماشین ظرفشویی را به برق وصل می کنیم فیوز منزل می پرد؟

در اینگونه موارد دستگاه ماشین ظرفشویی شما به اتصال بدنه یا اتصال کوتاه دچار شده است که این مورد ممکن است از قطعات الکتریکی و یا از قطعات اصلی ماشین ظرفشویی و یا حتی از مدار الکتریکی ظرفشویی باشد که باید هر کدام از قطعات را به طور جداگانه تست کرد.

 

چرا ماشین ظرفشویی روشن نمی شود؟

در این مورد برای پیدا کردن مشکل باید ابتدا پریز، دو شاخه، سیم های رابط و برد دستگاه را بررسی کرد و اگر خرابی وجود داشت حتماً قطعه باید تعمیر یا تعویض گردد.

روشن شدن آلارم نمک ماشین ظرفشویی چیست؟

زمانی که این آلارم روشن شود نشانه ی این است که دستگاه نمک ندارد و باید به اندازه ی یک لیوان نمک در داخل جا پودری ریخته شود و درآن را محکم ببندید.

دلیل اینکه بعد از ریختن مایع جلا دهنده چراغ آلارم مایع جلا دهنده ی ماشین ظرفشویی خاموش نمیشود چیست؟

 1. ممکن است مایع جلا دهنده را در مخزن به اندازه ی کافی نریخته باشید.
 2. گیج دستگاه که مقدار این مایع را نشان می دهد در ماشین ظرفشویی شما دچار مشکل شده باشد.

چرا پس از پایان کار ماشین ظرفشویی آب داخل مخزن می ماند و تخلیه به طور کامل انجام نمی شود؟

ممکن است شیلنگ ماشین ظرفشویی گرفته شده باشد یا اینکه پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی خراب شده باشد، در نهایت فیلتر ماشین ظرفشویی کثیف یا مسدود شده باشد.

 

چرا ماشین ظرفشویی در حین کار کردن سر و صدای زیادی ایجاد می کند؟

کار با ماشین ظرفشویی که سر و صدای زیادی ایجاد کند بسیار خسته کننده ست، اگر متوجه شدید که صدای ماشین ظرفشویی شما از حد معمول بیشتر شده است ممکن است نیاز به تعویض فن داشته باشد، اگر صدای موتور بلند شده باشد ناشی از معیوب شدن موتور ماشین ظرفشویی شماست، خراب بودن پمپ هم می تواند ایجاد صدا کند.

حلقه های بلبرینگ و کاسه نمد بازوهای اسپری کننده هم می تواند دلیلی برای ایجاد صدا باشد، اگر این قطعات هرز و فرسوده شده باشند مانع درست کار کردن بازوها می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی

روزانه ده ها مورد ماشین ظرفشویی توسط تکنسین های دکتر آچار تعمیر می گردد و در اینجا عکس برخی از نمونه هایی که تعمیر شده را تقدیم شما خواهیم کرد.

ضمناً توجه داشته باشید ما تمام برندهای ماشین ظرفشویی از جمله تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی و تعمیر ماشین ظرفشویی بوش و تعمیر ماشین ظرفشویی جنرال الکتریک و تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ و تعمیر ماشین ظرفشویی ایندزیت و سایر ماشین های ظرفشویی خارجی و همچنین انواع برندهای ایرانی مثل تعمیر ماشین ظرفشویی ارج و تعمیر ماشین ظرفشویی آبسال و تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما و سایر برندهای ایرانی را انجام میدهیم.

پس با خیال راحت با دکتر آچار تماس بگیرید و تعمیرات ماشین ظرفشویی خود را به تکنسین های ما بسپارید.

نمایندگی تعمیرات آاگ

تعمیر ماشین ظرفشویی آاگ

نمایندگی تعمیرات سامسونگ

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ

نمایندگی تعمیرات ال جی

تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی

بکو

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو

نمایندگی تعمیرات بوش

تعمیر ماشین ظرفشویی بوش

تعمیر ماشین ظرفشویی

چرا ظرفشویی آبریزش دارد؟

نشتی ماشین ظرفشویی

نشتی دستگاه ماشین ظرفشویی شما می تواند دردسرساز باشد حتی اگر مقدار این نشتی بسیار کم هم باشد، عامل اصلی این نشتی ماشین ظرفشویی می تواند پمپ یا درزبند پمپ باشد، پمپ می تواند دو بخش گردش آب و تخلیه باشد، در این گردش و تخلیه دارای بست ها و آب بندی جهت جلوگیری از نشتی و چکه کردن است.

مشکلات احتمالی ماشین ظرفشویی

این اجزا در اثر ساییدگی باعث نشتی آب میشود، اتصالات شیر آب ورودی به دستگاه شما هم باید چک شود، احتمال دارد نشتی آب از این ناحیه باشد، اگر این نشتی دستگاه شما از قسمت جلویی دستگاه باشد ممکن است از محفظه ی شوینده ها دچار مشکل شده باشد.

دلایل مهم تمیز نشستن ماشین ظرفشویی چیست؟

 • تسمه پمپ آب
 • شیر ورودی آب
 • گردونه بازوی شستشوی بالایی
 • موتور پمپ تخلیه و آبپاش
 • پروانه شستشو
 • سیستم پمپ آبپاش
 • سیستم پمپ وموتور
 • سیستم بازوی شستشو مرکزی
 • سیستم بازوی شستشو پایینی
 • سیستم بازوی شستشو بالایی

چرا ماشین ظرفشویی ظروف را تمیز نمی شوید؟

 • ممکن است برنامه انتخابی برای شستشو مناسب نباشد.
 • ذرات غذا بر روی ظروف خشک شده باشد.
 • این امکان می تواند باشد که بازوی آب فشان به ظروف گیر می کند و یا سوراخ های آن کثیف شده باشد.
 • از مواد شوینده نامناسب استفاده شده و یا اندازه مواد کافی نبوده است.
 • ظروف به خوبی در سبد قرار نگرفته باشد و یا میزان ظروف بیش از ظرفیت دستگاه است.

علت تخلیه نکردن آب ماشین ظرفشویی چیست؟

این ایراد که بیشتر مصرف کننده ها از آن شاکی هستند، برای جلوگیری از این اختلال می توانید پس از سه بار استفاده کردن و شستن ظروف فیلتر را مشاهده کنید، امکان دارد فیلتر داخلی کثیف و آلوده به مواد زاید باشد.

گاهی هم شلنگ های اتصال تخلیه آب دچار پیچ خوردگی، تا خوردگی، ویا گرفتگی ناشی از مواد غذایی شده باشد، احتمال دیگر اینکه شاید پمپ تخلیه به طور کامل از کار افتاده باشد و یا اینکه نیم سوز شده باشد برای برطرف کردن این عیب با تعمیرکاران تماس بگیرید تا مشکل را حل کنند.

در ماشین های ظرفشویی جدید با متدهای جدیدی مانند اینترنت و… شبکه ای را برای سهولت در عمل تخلیه کردن آب ظرفشویی و نیز جلوگیری از بازگشت آب فاضلاب به درون دستگاه نصب گردیده است که امکان دارد توسط رسوبات چربی و مواد غذایی و مواد شوینده بر روی ظروف دچار گرفتگی شده باشد.

احتمال دارد در اثر قطع و وصل شدن برق به مرور زمان و یا به پایان رسیدن عمر قطعات الکتریکی به کامپیوتر و یا برد دستگاه آسیب جدی رسیده باشد و وجود همین مسئله باعث تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی می شود، برای رفع این مشکل با تعمیر کار ماهر تماس بگیرید تا در کمترین زمان و صرف هزینه ی کم مشکل شما را برطرف کنند.

از روشن و خاموش کردن پشت سر هم دستگاه ماشین ظرفشویی خود در بازده زمانی کم خودداری کنید، در هنگام کار کردن هرگز دو شاخه ی برق را از پریز نکشید که بیشترین دلیل خرابی ها این مورد می باشد، اکثر خرابی ها در اثر رعایت نکردن و عدم استفاده ی صحیح مصرف کننده است.

اگر آب وارد ماشین ظرفشویی نشد چکار کنیم؟

اگر ماشین ظرفشویی کار می کند ولی آب در آن پر نمی شود مشکلی در رابطه با سیستم تامین آب می باشد یا اینکه خیلی زود تخلیه می کند، ابتدا از باز بودن شیر آب اطمینان حاصل کنید شیر آب گرم در زیر سینک را بررسی کرده و در جهت عقربه های ساعت حرکت دهید اگر دلیل آب پر نشدن دستگاه ماشین ظرفشویی شما این نبود مورد دیگر را بررسی کنید.

برق ماشین ظرفشویی را قطع کنید و بعد از خنک شدن شناور درون ماشین را بیابید، شناور معمولاً  یک سیلندر پلاستیکی کوچک است که در داخل پایه وان و در قسمت جلویی ماشین ظرفشویی قرار دارد، اگر شناور را به بالا و پایین حرکت دهید باید صدای تق تق بشنوید چون فنر آن یک اهرم است.

شناور را بلند کرده و اطراف آن را تمیز نموده ولی بعضی از شناورها را باید جدا کرد و مطمئن شوید که آزادانه حرکت می کند، آشغال های روی توری را پاک کرده و دوباره شیر را وصل کنید، اگر توری تمیز است باید با متخصصین تماس حاصل کنید زیرا دلیل خرابی احتمالاً از شیر ورودی، سویئچ فشار و یا تایمر انتخاب است.

بهترین مدل های ماشین ظرفشویی کدام مدل هاست؟

وسیله هایی که دارای برچسب انرژی هستند در هزینه های منزل صرفه جویی می شود، گاهی ممکن است که دستگاه شما در اثر قدیمی بودن دارای سرو صدای زیادی باشد و از آن استفاده نکنید، ولی اگر دستگاه جدید که دارای برچسب انرژی جابه جا کنید هرماه فیش برق منزلتان کاهش پیدا خواهد کرد.

با شست شوی دستی میزان زیادی آب هدر می دهید زمانیکه با دست ظرف ها را بشویید از مقدار آب بیشتری استفاده می کنید، برای از بین بردن کامل میکروب ها  باید از دمای بالای 70 درجه  استفاده کرد که هیچ آبگرم کنی آب را تا این حد گرم نخواهد کرد در صورتیکه تعمیر ماشین ظرفشویی بوش ظروف را در این دما تمیز می کند.

تعمیر ماشین ظرفشویی شمال تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی شمال تهران

دکتر آچار یکی از بهترین و پر سابقه ترین نمایندگی های تعمیر ماشین ظرفشویی در تهران میباشد که آماده خدمت رسانی های مربوط به ماشین ظرفشویی از جمله نصب، سرویس و یا تعمیرات به مشتریان عزیز میباشد.

ماشین ظرفشویی یکی از پر استفاده ترین دستگاه های داخل آشپزخانه به شمار میرود که بسیار حساس است، پس اگر به مشکلی رو به رو شدید سریعاً برای جلوگیری از خرابی های بیشتر برای تعمیر آن اقدام کنید.

تعمیر ظرفشویی شمال تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی نیاوران، تعمیر ماشین ظرفشویی جردن، تعمیر ماشین ظرفشویی میرداماد، تعمیر ماشین ظرفشویی پارک وی، تعمیر ماشین ظرفشویی پاسداران، تعمیر ماشین ظرفشویی شریعتی، تعمیر ماشین ظرفشویی گاندی، تعمیر ماشین ظرفشویی سید خندان، تعمیر ماشین ظرفشویی ولی عصر، تعمیر ماشین ظرفشویی ظفر، تعمیر ماشین ظرفشویی زعفرانیه، تعمیر ماشین ظرفشویی فرمانیه، تعمیر ماشین ظرفشویی الهیه، تعمیر ماشین ظرفشویی فرشته، تعمیر ماشین ظرفشویی دروس، تعمیر ماشین ظرفشویی یوسف آباد، تعمیر ماشین ظرفشویی عباس آباد

تعمیر ماشین ظرفشویی غرب تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی غرب تهران

دکتر آچار از قدیمی ترین نمایندگی های تعمیر ماشین ظرفشویی در غرب تهران است که تمام تلاش این مجموعه رضایت کامل مشتری از خدمات این نمایندگی است.

دکتر آچار علاوه بر این که به بهترین شکل تعمیر ماشین ظرفشویی شما را انجام میدهد، برای آسودگی مشتری ضمانت نامه کتبی 6 ماهه تعمیات به آنها میدهد تا مشتریان از سرویس دهی و خدمات ارائه شده آسوده خاطر باشند.

تعمیر ظرفشویی غرب تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی پونک، تعمیر ماشین ظرفشویی صادقیه، تعمیر ماشین ظرفشویی جنت آباد، تعمیر ماشین ظرفشویی شهرک اکباتان، تعمیر ماشین ظرفشویی فردوس، تعمیر ماشین ظرفشویی شهران، تعمیر ماشین ظرفشویی شهرزیبا، تعمیر ماشین ظرفشویی مرزداران، تعمیر ماشین ظرفشویی سردار جنگل، تعمیر ماشین ظرفشویی دهکده المپیک

تعمیر ماشین ظرفشویی شرق تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی شرق تهران

دکتر آچار با داشتن 16 سال سابقه کاری یکی از بهترین و بزرگترین مجموعه های نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی در شرق تهران است تکنیسین های مجرب این مجموعه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

دکتر آچار در کنار این که کار تعمیرات دستگاه شما را به بهترین نحو ممکن انجام میدهد، در کنار آن یک فیلتر تصفیه یا جرمگیر مخصوص ظرفشویی به شما عزیزان هدیه میکند.

تعمیر ظرفشویی شرق تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی شرق نارمک، تعمیر ماشین ظرفشویی شرق هفت حوض، تعمیر ماشین ظرفشویی شرق رسالت، تعمیر ماشین ظرفشویی شرق مجیدیه، تعمیر ماشین ظرفشویی شرق سبلان، تعمیر ماشین ظرفشویی شرق دردشت، تعمیر ماشین ظرفشویی شرق علم و صنعت، تعمیر ماشین ظرفشویی شرق پیروزی، تعمیر ماشین ظرفشویی شرق حکیمیه، تعمیر ماشین ظرفشویی شرق پلیس، تعمیر ماشین ظرفشویی شرق کرمان، تعمیر ماشین ظرفشویی شرق امام حسین، تعمیر ماشین ظرفشویی شرق تهران نو، تعمیر ماشین ظرفشویی شرق هنگام، تعمیر ماشین ظرفشویی شرق فرجام، تعمیر ماشین ظرفشویی شرق دلاوران

تعمیر ماشین ظرفشویی جنوب تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی جنوب تهران

یکی از بهترین نمایندگی های تعمیر ماشین ظرفشویی در جنوب تهران دکتر آچار میباشد که فعالیت خود را از سال 1383 شروع کرده است و مجموعه خود را از بهترین تکنیسن ها و تعمیرکاران تشکیل داده است.

در هر کجای جنوب تهران که هستید و ماشین ظرفشویی شما دچار مشکل شده است، با دکتر آچار تماس بگیرید تا بهترین خدمات را از این مجموعه در کمترین زمان ممکن و با رضایت کامل دریافت کنید.

تعمیر ظرفشویی جنوب تهران

تعمیر ماشین ظرفشویی جنوب افسریه، تعمیر ماشین ظرفشویی جنوب کیان شهر، تعمیر ماشین ظرفشویی جنوب شهرری، تعمیر ماشین ظرفشویی جنوب نازی آباد، تعمیر ماشین ظرفشویی جنوب خاوران، تعمیر ماشین ظرفشویی جنوب نواب، تعمیر ماشین ظرفشویی جنوب جیحون، تعمیر ماشین ظرفشویی جنوب آذری، تعمیر ماشین ظرفشویی جنوب ترمینال جنوب، تعمیر ماشین ظرفشویی جنوب یافت آباد

کلیپ های آموزشی تعمیر ماشین لباسشویی

با اجازه مشتریانمان بعد از تعمیر ماشین ظرفشویی مشتریان عزیز کلیپ تهیه میکنیم و مشکل بوجود آمده را شرح میدهیم و خواهید دید که خیلی از مشکلات نیاز به تعمیرکار ندارد و خود شما نیز می توانید تعمیر ماشین ظرفشویی را به راحتی انجام دهید، پیشنهاد میکنم تمام کلیپ های آموزشی که به مرور زمان در این صفحه درج می شود را ملاحظه بفرمایید.

هدیه ما به شما عزیزان : با هر درخواست تعمیر ماشین ظرفشویی، فیلتر تصفیه یا جرمگیر مخصوص ظرفشویی تقدیم شما عزیزان می گردد.

12 ماه گارانتی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی

اعزام سریع تکنسین تعمیر ظرفشویی

پایین ترین هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی

تکنسین حرفه ای تعمیر ظرفشویی

۲۸ دیدگاه

 • سلام من ماشین ظرفشویی ندارم میخواستم بپرسم که ماشین ظرفشویی همه لکه ها رو میشوره؟ هیچ لکی باقی نمیذاره؟

  • سلام کاربر گرامی بله اگر ماشین ظرفشویی شما مشکلی نداشته باشد و از قرص ماشین ظرفشویی استفاده کنید ظرف ها را خوب می شوید ضمن اینکه نوع چیدمان ظرف ها نیز مهم است پیشنهاد میدهیم مطلب آموزش نگهداری و تعمیر ماشین ظرفشویی را در سایت مطالعه بفرمایید به شما کمک خواهد کرد.

 • خدماتتون بی نظیره همکاراتون خیلی سریع منزلمون اومدن و تعمیر ماشین ظرفشویی ما را عالی انجام دادن ممنون بابت مجموعه خوبتون

  • خواهش میکنم مشتری گرامی نظر لطف شماست ، خیلی خوشحالیم که توانستیم تعمیر ماشین ظرفشویی شما را به بهترین شکل انجام دهیم و رضایت شما را فراهم آورده ایم ، با آرزوی موفقیت برای شما

 • شما بهترین تیم تخصصی هستید امیدوارم روز به روز پیشرفت کنید ..من هر کی ازم بپرسه شما رو معرفی میکنم 

 • سلام تعمیرکاران شما ماشین ظرفشویی من را تعمیر کردن و از این طریق خواستم از شما تشکر کنم ممنون بابت خدمات خوبتون

  • سلام کاربر گرامی
   وقتی که به مشکل روشن نشدن ماشین ظرفشویی برخورد میکنید، اولی کاری که میکنید چک کردن پریز، دو شاخه و موارد مربوطه به برق باشد، اگر تمامی این موارد را چک کردید و مشکلی نداشت باید دستگاه توسط تکنیسین بررسی شود چون دلایل مختلفی برای روشن شدن آن وجود دارد، با واحد تعمیرات ماشین ظرفشویی دکتر آچار تماس بگیرید و درخواست تکنسین کنید تا در سریع ترین زمان ممکن مشکل شما را حل کنند.

 • سلام و خسته نباشید خدمت شما ظرفشویی ما در حین کار صفحه نمایشش روشن و خاموش میشه مشکلش چیه؟

  • سلام کاربر عزیز، به احتمال زیاد مشکل ماشین ظرفشویی شما از سیم کشی و یا برد دستگاه است که این موارد باید توسط تکنیسن بررسی شود، برای اطلاعات بیشتر با شماره های واحد تعمیرات ما که در داخل سایت قرار دارند تماس بگیرید تا دوستان ما در دکتر آچار بیشتر کمکتون کنند.

 • سلام وقت بخیر ممنون بابت مطالب خوبتون یه سوال داشتم لکه روی ظرف ها باقی میمونه میخوام بدونم راه حلش چی هستش؟

  • سلام کاربر عزیز ممنون از لطف شما
   لکه های باقی مانده بر روی ظرف ها دلایل زیادی میتواند داشته باشد، از جمله کم بودن مایع جلادهنده نسبت به کثیفی ظروف، پر نبودن مخزن نمک دستگاه، میزان نبودن درجه سختی آب ماشین ظرفشویی و دیگر موارد.

 • ممنون از خدمات عالی و به موقعتون، اگه خدمات رسانی به موقع شما نبود من نمیدونستم الان باید با این همه ظرف چیکار میکردم.واقعا ممنون

 • سلام ما ماشین ظرفشوییمون رو چند ماهی هست خریداری کردیم و تو این چند ماه مدام ازش استفاده کردیم اما از دیشب تا حالا روشن نمیشه چه مشکلی داره؟چجوری حل میشه؟

  • سلام دوست عزیز
   وقتی که یک وسیله برقی روشن نمیشود در قدم اول باید دوشاخه و پریز برق را چک کند که مشکلی نداشته باشد و اگر در این موارد مشکلی نبود باید موتور، برد الکترونیکی، میکروسوئیچ و سیستم برقی دستگاه چک و بررسی شود که در این موارد سعی کنید خودتان این کار را انجام ندهید و تعمیر ماشین ظرفشویی خود را به یک تعمیرکار حرفه ای بسپارید، برای هماهنگی با تعمیرکاران ما در دکتر آچار با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

  • سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که فیلم آموزشی تعمیرات کمکتون کرده اگر راجب لوازم خانگی دیگری هم سوالی داشتید داخل سایت در صفحه های مختلف فیلم آموزشی قرار دارد و هم میتوانید سوال های خود را از ما در قسمت سوال و جواب ها بپرسید.

  • سلام دوست عزیز
   فیلم های آموزشی بیشتری داخل سایت هستش که میتونید ببنید و استفاده کنید، این فیلم ها برای راحتی شما کاربر های عزیز گزاشته شده و تیم دکتر آچار مفتخر است که این همه مشتری و دنبال کننده دارد.

 • در به در دنبال یه شرکت تعمیر ماشین ظرفشویی خوب میگشتم دختر خالم شرکت شمارو معرفی کرد و گفت برای تعمیر لوازم خانگی از شما کمک میگیرن و واقعا نسبت به تمام کسانی که تا به امروز برای تعمیر لوازم خانگی به منزل ما مراجعه کرده بودن عالی تعمیر انجام شد و هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی هم کاملا منصفانه بود و شما را حتما به سایر دوستان پیشنهاد میدم ممنون بابت خدمات خوبتون

  • سلام مشتری عزیز
   ممنون از لطف و تعریف شما نسبت به تیم دکتر آچار
   تمامی هزینه ها را طبق نرخ اتحادیه و کاملاً منصفانه برای مشتریان عزیزمان در نظر گرفته ایم و خوشحالیم که شما از خدمات ارائه شده راضی هستید، خدمات ما فقط شامل تعمیر ماشین ظرفشویی نمی شود و شما می توانید با مراجعه به سایت در قسمت خدمات ما دیگر خدمات ما را نیز مشاهده نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *