تعمیر برد الکترونیکی قهوه ساز

تعمیر برد الکترونیکی قهوه ساز


دستگاه قهوه ساز توانسته با آماده کردن سریع قهوه در فاصله ی زمانی کوتاه در بین افراد مصرف کننده طرف دار زیادی داشته باشد و در عصر جدید بیشتر افراد از این دستگاه برای درست کردن قهوه استفاده می کنند. در مقاله تعمیر برد الکترونیکی قهوه ساز شما را با برد این دستگاه آشنا می کنیم.

دستگاه قهوه ساز هم در برندهای متفاوتی در بازارها موجود می باشد و دارای کیفیت های مختلفی است.

این دستگاه همانند دیگر لوازم باز هم احتمال دارد در اثر استفاده های مکرر دچار اختلالاتی در عملکردش بشود و نیاز به تعمیرات داشته باشد.

دکتر آچار با استفاده از ابزارهای حرفه ایی و کارشناسان متخصص و با تجربه آماده ی خدمات رسانی در زمینه ی تعمیر برد الکترونیکی قهوه ساز است.

برد الکترونیکی دستگاه قهوه ساز

عملکرد تمامی قطعات الکترونیکی و الکتریکی دستگاه قهوه ساز بر عهده ی قطعه ی برد می باشد و بروز هر گونه اختلال در عملکرد این قطعه می توانید تمامی عملکردهای دیگر دستگاه قهوه ساز را زیر سوال ببرد و با مشکل روبرو کند.

قطعه ی برد الکترونیکی از قطعات مهم و ضروری هر دستگاه خواهد بود و اگر در اثر صدمه دیدن قابل تعمیر نباشد باید اقدام به تعویض این قطعه ی نمود.

تعمیرات برد الکترونیکی قهوه ساز
تعمیرات برد الکترونیکی قهوه ساز

خصوصیات برد الکترونیکی دستگاه قهوه ساز

ویژگی های نظیر اتوماتیک کردن عملکرد سنسورهای حرارتی که با نصب این برد بر روی دستگاه، تمامی عملکرد های دمایی به طور خودکار انجام شده و نیاز به تنظیمات دستی و مکانیکی ندارد.

آبگیری کردن دستگاه به طور اتوماتیک برای دستگاه تعریف شده است.

این قطعه ی برد در برابر تغییرات دما بسیار مقاوم است و وجود این خصوصیات باعث شده  باعث از کار افتادن برد نشود.

تعمیر برد الکترونیکی قهوه ساز در محل

برای اینکه بتوانید دستگاه قهوه ساز خود را در منزل و در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیراتش را انجام بدهید می توانید با تماس با این شماره 09124573404 تعمیرات قهوه ساز با کیفیت و ارزان و فوری بهره ببرید.

تعمیرات برد الکترونیکی قهوه ساز با گارانتی

کلیه خدمات ارائه شده توسط مجموعه دکتر آچار به همراه گارانتی 12 ماهه ارائه می شوند، کادر مجرب این مجموعه تعمیرات برد الکترونیکی قهوه ساز را نیز گارانتی می کنند و در بازه 1 ساله بعد از تعمیر این قطعه توسط مجموعه ما، هر گونه خرابی که در برد به وجود بیاید به طور رایگان تعمیر خواهد شد.

 

تعمیر برد الکترونیکی قهوه ساز
تعمیر برد الکترونیکی قهوه ساز

مشکلات متداول دستگاه قهوه ساز

در برخی از موارد ممکن است که شما با روشن نشدن دستگاه قهوه ساز روبرو بشوید که در این زمان باید سیستم برق را چک کرد، دو شاخه، پریز، فیوز داخلی و یا ترموستات دستگاه را مورد بررسی قرار داد تا پس از عیب یابی ایراد را مشخص کنید.

در بعضی اوقات برخی از دستگاه ها دلیل ایرادشان به کندی دم کشیدن قهوه می باشد که در این مواقع باید عمل سرویس برای این دستگاه ها صورت بگیرد و مسیر عبور آب را تمیز کرد و در واقع رسوب زدایی به خوبی انجام بشود.

اگر دستگاه قهوه ساز شما قهوه ی داخل را داغ نمی کند، ممکن است که ایراد در قسمت گرمایش و قطعه ی برد دستگاه باشد که نیاز به تعمیرات دارد.

یکی دیگر از موارد وجود نشتی آب از مخزن دستگاه می باشد که مکن است به خاطر ترک و شکستگی باشد.

برای اینکه از خراب شدن دستگاه قهوه ساز و نیاز نداشتن به تعمیر کاران در امان باشید بهتر است که سرویس های دوره ایی را در وقت مناسبش حتماً انجام بدهید تا بتوانید از این مشکلات پیشگیری کنید.

تعمیر برد الکترونیکی قهوه ساز
تعمیر برد الکترونیکی قهوه ساز

آموزش تعمیر قهوه ساز و معرفی قطعات آن

برد اصلی در قهوه ساز که مغز دستگاه می باشد که عملکرد همه ی قطعات دستگاه را برعهده دارد.

آسیاب قهوه ساز که همان طور که مشخص است برای آسیاب کردن دانه های قهوه می باشد.

فیلتر دستگاه قهوه ساز  که موظف به صاف کردن  و ناخالصی ها را برطرف می کند و قهوه را صاف می نماید.

هیتر قهوه ساز که نام دیگرش را می توان المنت گفت نقش داغ کردن آب یا شیر را دارد.

میکروسوئیچ دستگاه قهوه ساز وظیفه دارد که پالس آلکترونیکی را به قطعات دیگر ارسال کند.

مخزن آب دستگاه قهوه ساز که جایگاه ذخیره ی آب در دستگاه می باشد.

پمپ دستگاه قهوه ساز  که موظف به ارسال و منتقل کردن آب به قسمت المنت می باشد.

هزینه تعمیر برد الکترونیکی قهوه ساز

برای پیدا کردن اطلاع از قیمت تعمیرات و یا تعویض قطعات دستگاه قهوه ساز می توانید با شماره تلفن 09124573404  تماس بگیرید که با جواب دهی کارشناسان مرتبط اطلاع رسانی می شود.

با انجام مشاوره با تکنسین های ماهر از قیمت ها و خدمات تعمیرات و تعویض قطعات آگاه بشوید و با حضور افراد تعمیرکار در منزل و عیب یابی دستگاه و انجام تعمیرات دیگر نگران خراب شدن دستگاه قهوه ساز خود نباشید.

تعمیر برد الکترونیکی قهوه ساز
تعمیر برد الکترونیکی قهوه ساز

نکته های مهم در امر نگهداری دستگاه قهوه ساز

بهتر است بعد از آموزش و انجام تعمیرات دستگاه قهوه ساز به یک سری نکات توجه داشته باشید که به عمر مفید دستگاه بیفزایید.

 1. بهتر است با استفاده  از آب گرم سبد فیلتر دستگاه قهوه ساز را تمیز کنید با انجام این کار می توانید باعث خارج کردن رسوبات از دستگاه بشوید.
 2. باید آب فیلتر را به طور مرتب  تعویض کنید.
 3. برخی از قطعات دستگاه قهوه ساز قابل جدا شدن است که می توان بعد از استفاده کردن از دستگاه این قطعات را از آن جدا کرده  و به راحتی تمیز کرد.
 4. دستگاه قهوه ساز را بعد از هر بار استفاده کرده بهتر است که آن را خاموش کنید.
 5. هر روز هد دستگاه را تمیز و مرتب کنید.
 6. برای اینکه به دفعات کمتری نیازمند تعمیرات بشوید ، داخل مخزن از آب تصفیه استفاده بشود زیرا بیشتر موارد آب ها دارای املاح و رسوبات می باشند.
 7. می توانید برای تمیز کردن راه آب دستگاه قهوه ساز از آب داغ و مواد شوینده استفاده نمایید.
تعمیر برد الکترونیکی قهوه ساز
تعمیر برد الکترونیکی قهوه ساز

سخن آخر

به شما مصرف کننده های دستگاه قهوه ساز توصیه می کنیم که هر زمان که دستگاه قهوه ساز شما با مشکل روبرو شد بهتر است از افراد متخصص تعمیر برد الکترونیکی قهوه ساز کمک بگیرید.

با رعایت کردن نکات نگهداری و طریقه ی مصرف درست از پرداخت هزینه های زیاد و نیاز داشتن به تعمیرات در امان باشید.

امروزه با توجه به پیشرفت هایی که می باشد دستگاه ها بسیار حساس و دارای تکنولوژی پیشرفته ایی هستند، بنابراین تعمیرات آن هم از حساسیت بالایی برخوردار می باشد.

در صورتی که افراد تعمیر کار تخصص کافی نداشته باشند می تواند خسارت های جبران ناپذیری را به دستگاه شما وارد کند و در آینده شما را متحمل هزینه های گزافی بکند.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 6
 1. محمود محسنی 1 سال قبل

  فکر کردم نیاز به تعمیر دارم اما مطلب را خواندم مشکل را خودم حل کردم

 2. میثم راد 1 سال قبل

  دستگاه ما برای 11 سال پیش هست آیا قابل تعمیر هست؟

 3. سیدحسین قهرمانی 1 سال قبل

  میتونیم توی سایت شما مطلب بنویسیم؟

 4. اسدالله جنتی 1 سال قبل

  با سلام شما بهترینید والسلام

 5. محسن کرمی 1 سال قبل

  خدا خیرتون بده تعمیرات عالی انجام شد

 6. صادق واعظی 1 سال قبل

  از نمایندگی اصلی کارتون درست تره به خدا هر موقع زنگ زدیم کمتر از یک ساعت تعمیرکارتون اومده نمایندگی 4 روز الاف میکنن آدمو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید