پکیج ایرانی و خارجی چه مارکی خوبه

پکیج ایرانی و خارجی چه مارکی خوبه


برای تعیین و مشخص شدن اینکه پکیج ایرانی و خارجی چه مارکی خوبه و برند پکیج های دیواری ابتدا باید نیاز خود را مورد باز بینی قرار دهید، عوامل بسیار مهمی می تواند در تصمیم گیری شما موثر واقع بشود. که در این مقاله دکتر آچار شما را راهنمایی میکند.

مانند متراژ خانه، دلیل استفاده از پکیج، موقعیت مکانی و… یک نمونه را تشریح می کنیم که در صورت نیاز به آب گرم می توانید و نیازی به شوفاژ ندارید، می توانید از مدل های معمول برندهای پکیج دیواری استفاده کنید.

دستگاه ها ی پکیج در دنیای امروز موظف به تولید آب گرم و هوای گرم محیط است که در برندهای متفاوت و مدل های مختلف در بازارها موجود می باشد.

شما با توجه به شرایط محیطی که چقدر فضا دارید و از نظر توان مالی و… این محصول را خریداری کرده، همان طور که می دانید پکیج ها در مدل های دیواری و زمینی است.

اکثر مدل‌های برند پکیج جدید دارای ویژگی‌های جدیدی نیز هستند، می تواند شامل مواردی چون:

 محفوظ ماندن در برابر یخ زدگی در مواقعی که نصب پکیج شما در فضای باز و سنسورهای هوشمند باشد، مجهز شده است برای یافتن بهترین برند پکیج دیواری فقط به شرایط خود توجه کنید.

پکیج ایرانی و خارجی چه مارکی خوبه
پکیج ایرانی و خارجی چه مارکی خوبه

معیار انتخاب پکیج ایرانی و یا خارجی

در زمان خرید پکیج ها فرقی ندارد که از چه برندی باشد، ایرانی یا خارجی، در زمان خرید بهتر است به یک سری از نکات توجه بسیار داشته باشید.

مواردی هم چون ظرفیت پکیج ها که باید با توجه به متراژ و محدودهٔ شما خریدداری بشود، مورد دیگراین که به ابعاد پکیج هم باید توجه کرد، فضایی که قرار است این پکیج در آن محیط قرار بگیرد و جایگاه متناسبی را در نظر بگیرید.

مورد دیگر اینکه از لحلظ قیمتی بسیار متناسب بوده که با بهترین قیمت ممکن باشد، که در قیمت فقط برندها دخالت ندارند بلکه باید فروشگاه ها و عرضه کنندگان هم دخیل هستند.

مورد دیگر رعایت استاندارهای روز در تولیداتشان موثر است، محصول با کیفیت عالی و با دوام خوب تولید کرده باشند.

وجود تنوع در تولیدات مهم است که با شرایط و سلیقه های افراد برابری کند.

ظزفیت پکیج ها از موارد بسیار مهم تلقی می شود، چون در اثر بی توجهی به این موضوع می توان در تامین آب گرم و عدم گرمایش مناسب با مشکلاتی روبرو بشوید و مجبورید با لوازم دیگر گرمایشی محیط را گرم کنید البته قابل ذکر می باشد که مواردی چون، وضعیت جغرافیایی و آب و هوا، ارتفاع از سطح دریا و تعداد شیرهای خروجی و لوله کشی بسیار موثر واقع می باشد.

مهم تر از همه وجود خدمات پس از فروش و گارانتی بسیار تاثیر گذارتر خواهد بود که با رعایت نصب و راه اندازی می توانید از این خدمات بهره لازم را ببرید.

دستگاه های پکیج در دو مدل فن دار و بدون فن موجوده، با توجه به محیط های باز و سرپوشیده طراحی شده است ولی مدل های بدون فن از لحاظ قیمتی هم پایین تر بوده و برای فضای بیرون از خانه بهترین گزینه برای نصب خواهد بود ولی بهتر است بدانید که پکیج های فن دار دارای یک سری از مزایای برتر به نسبت پکیج های بدون فن بر خوردار می باشند.

پکیج ایرانی و خارجی چه مارکی خوبه ؟

بهترین پکیج دیواری از برندهای ایرانی برند بوتان است که یکی از محبوب ترین برندهای ایرانی پکیج می باشد.

بوتان نامی شناخته شده از شرکت های قدیمی ایرانی مانند ایران رادیاتور است که کار خود را با تولید بهترین پکیج های دیواری و مخزن شروع کرد، به دلیل طرف دار داشتن برند بوتان اکنون آن را به یک شرکت بسیار بزرگ تبدیل کرده است.

شرکت بوتان با توجه به ارتقای کیفیت محصولات خود و نگهداری آن قادر به انجام امر صادرات محصولاتش به نوع قابل توجهی به سایر کشورهای منطقه داشته باشد.

شرکت بوتان همانند شرکت پکیج رادیاتور ایرانی دارای نمایندگی های زیادی جهت تعمیر پکیج بوتان و همچنین انجام اقدامات لازم جهت سرویس پکیج های بوتان می باشد و همین امر آن را به یکی از بهترین پکیج های دیواری برندهای ایرانی تبدیل کرده است.

بوتان مدل های متفاوتی در عرصهٔ تولید، که شامل مشتریان خانگی، مدرسه ای و اداری می شود، از جمله ورونا، کالداوانزیا، بنسرپرو، روما، پارما، پرلاپرو، پرلا و اپتیما از انواع مدل های بوتان می توان نام برد.

برند دیگر برند لورچ می باشد، که با داشتن تجارب بسیار بالا و طولانی مدت در تولید لوازم گرمایشی در مدل های آرتا، آدنا، آرتمن و آریان در بازار تولیداتی داشته است.

پکیج های این برند در مدل های تک مبدل و دو مبدل وجود دارد و با استاندارهای مشخص شده ایی و تنظیمات پارامترهای دقیق می تواند بهترین کارایی را داشته باشد.

 برند دیگر ایرانی برند ایساتیس است که با استفاده از قطعات ایتالیایی و دارای گواهینامه استاندارد و ضمانت کیفی بالا توانسته رقیب برند بوتان و لورچ و ایران رادیاتور بشود.

پکیج ایرانی و خارجی چه مارکی خوبه
پکیج ایرانی و خارجی چه مارکی خوبه

برترین برندهای پکیج از لحاظ کیفیت، مصرف انرژی، میران فروش و تقاضا و نوع گارانتی و نصب باید در رده عالی قرار داشته باشند و امتیازات مناسبی را کسب کرده باشند که در بین برندهای ایرانی ایران رادیاتور، لورچ، بوتان، فرولی و شوفاژ کار بسیار طرف دار دارند.

 در بین برندهای پکیج خارجی برند وایلانت که دارای اصالت آلمانی و با به روز بودن تکنولوژی در دود مدل پکیج های دیواری و زمینی و با داشتن تجارب بسیار بالا توانسته فعال باشد.

از برندهای خارجی دیگر برند ایمرگاس که از برندهای مطرح اروپایی که هم در اروپا و هم در جهان مطرح شده است.

از دیگر برندهای خارجی برند بوش را می توان نام برد، که از نظر کیفیت و کارایی بسیار بالایی را دارد و طول عمر بیشتری را داراست و توانسته از بهترین پکیج ها باشد.

برند آریستون هم با بهره گیری از تکنولوژی های روز در دنیا توانسته یک تولید با کیفیت بسیار بالا داشته باشد.

 هزینه تعمیرات پکیج ایرانی و خارجی

پکیج های ایرانی به خاطر در دسترس بودن قطعاتش به هنگام خراب شدن بهترین گزینه می باشد زیرا کارشناسان در این زمان فوراً اقدامات لازم را در جهت تعمیرات و یا تعویض قطعات انجام خواهند داد و به مراتب هزینهٔ تعمیرات پکیج های ایرانی بسیار کمتر از پکیج های خارجی است.

 کلام آخر

پکیج ها هم مانند دیگر لوازم منزل در هر برندی که باشند احتمال دارد که با مشکلاتی در هنگام کار کردن روبرو بشوند که به شما توصیه می شود در این مواقع با افراد متخصص در ارتباط باشید و کار را به دست افراد حرفه ایی بسپارید تا در آیندهٔ نه چندان دور با مشکلات روبرو نشوید.

کارشناسان دکتر آچار بهترین حلال مشکلات برای شما هستند و یک کار و تعمیرات پکیج با کیفیت عالی را به شما تحویل خواهند داد و دستگاه پکیج تان در هر مدل و هر برندی که باشد به خاطر داشتن مهارت در این زمینه بسیار کار آمد هستند و کاملاً حرفه ایی وارد عمل خواهند شد.

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 3
 1. رضا مسعودیان 1 ماه قبل

  مونده بودم کدوم مدل ایران رادیاتور بهتره، زنگ زدم دفترتون یه آقایی برام توضیح داد دمش گرم

  1. دکتر آچار 1 ماه قبل

   سلام و عرض ادب انجام وظیفه بوده ممنون از شما

 2. جلیلی 2 هفته قبل

  ماشین ظرفشویی ما نشتی داشت همش بدنش برق داشت تعمیرکار دکتر آچار اومد مشکل رو سریع رفع کرد خدا خیرتون بده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید