تعمیر پکیج در سراسر تهران یکساعته در محل

تعمیر پکیج – نمایندگی تعمیرات پکیج در سراسر تهران یکساعته در محل

تکنسین های ما در دکتر آچار انواع پکیج در تمامی برندهای بازار را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

و در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند.

امیدواریم همواره رضایت شما مشتریان تهرانی عزیز را فراهم آوریم.

تعمیر پکیج

پکیج چیست و در چه زمانی باید آن را تعمیر کرد؟

در زمان قبل از آبگرمکن های دیوار و زمینی استفاده می شد اما امروز دستگاه های جدیدتری جای این دستگاه های قدیمی را گرفته است که پکیج نام دارد، وظیفه ی گرم و سرد کردن آب خانه و دمای منزل را برعهده دارد ولی هنوزم در بعضی از نقاط کشور از بخاری نفتی و آبگرمکن استفاده میشود، ولی به طور کلی در مکان هایی که گازکشی وجود دارد از دستگاه پکیج استفاده می کنند.

مزیت این دستگاه در حجم کم و قرار گرفتن آن بر روی دیوار یا زمین می توان بیان کرد و اگر خراب شود برای تعمیرات این دستگاه دیگر نیازی نیست همه ی اعضای ساختمان دچار دردسر شوند، این وسیله قابلیت این را دارد که با کولر گازی ادغام شود و در مصرف انرژی و سوخت بسیار بهینه عمل کند.

قرار گرفتن این دستگاه ها معمولاً در فضای باز و تراس ها می باشد، اگر در محیط منزل نصب شود باید حتماً از دودکش برای خروج دود و ایجاد هوا و مصرف اکسیژن استفاده شود.

انواع پکیج

پکیج ها به دو مدل دیواری و زمینی و در دسته ی بعدی پکیج شوفاژ می باشد، در خانه های امروزی که بیشتر آپارتمانی است از پکیج دیواری استفاده می شود، که این پکیج ها بر اساس نوع سوختی که استفاده می کند دسته بندی می شوند.

دیواری و زمینی

 • پکیج های گازی : به دو دسته ی دیواری و زمینی تقسیم می شود، که اکثراً بدون سر و صدا هستند.
 • پکیج گازوییلی: این مدل پکیج ها به صورت زمینی است و در فضای بیرون از واحد مسکونی و در موتور خانه نصب می گردد.
 • پکیج دوگانه سوز: این مدل از پکیج ها هم مانند قبلی در فضای موتور خانه و خارج از واحد مسکونی نصب میگردد.
 • پکیج برقی: این مدل پکیج ها هم به دو صورت زمینی و دیواری هستند و بدون صدا کار خود را انجام می دهند.

هر نوع از این پکیج ها که دارید از آن به خوبی نگهداری کنید و در صورت نیاز به تعمیر پکیج با تکنسین های دکتر آچار تماس بگیرید.

تکنسین های دکتر آچار تمام برندهای پکیج را تعمیر میکنند برخی از این برندها به شرح زیر می باشد:

پکیج بوتان ، پکیج ایران رادیاتور ، پکیج گلدیران ، پکیج تاچی ، پکیج آریستون ، پکیج ایساتیس ، پکیج شاپه ، پکیج فرولی ، پکیج دوو ، پکیج روکا ، پکیج پلار ، پکیج اخگر

تعمیر پکیج

مشکلات رایج پکیج ها!

 • کاهش دمای  آب مصرفی منزل
 • پمپ پکیج غیر فعال شود
 • زمانیکه در مدار گرمایش افزایش دما وجود داشته باشد و فشار هم زیاد شود.
 • افت فشار مکرر مدار گرمایشی پکیج
 • نوسانی که در دمای آب مصرفی پیش آید.
 • سر و صدای بیش از حد پکیج
 • پکیج به حالت انفجاری روشن بشود.
 • دمای آب مصرفی مناسب میباشد ولی سیستم گرمایشی خوب عمل نمی کند.
 • علی الظاهر مدار گرمایشی فعال هست ولی رادیاتور ها گرمای مطلوبی را نداشته باشد.

نکاتی در مورد سرویس و تعمیر پکیج!

ممکن است که پکیج شما پس از مدتی  کار کردن دچار ایراد و نقص شود و نیاز به تعمیر و یا سرویس کردن داشته باشد، ایراد و نقص در پکیج می تواند به دلایل مختلفی باشد و یکی از مشخص ترین نقص فنی و بارز آن گرم نشدن آب و صداهای متفاوتی که از دستگاه شنیده شود که باید زود برای رفع عیوب دستگاه عمل کرد.

عیب یابی پکیج دیواری!

برای اینکه در منزل از گرمای مطلوب و آب گرم مناسبی برخوردار باشید باید پکیج شما عمکرد صحیحی داشته باشد، در صورت وجود مشکل نیازمند به تعمیرکار پکیج هستید، با رعایت چند نکته ی ساده می توانید از خرابی احتمالی جلوگیری کنید، عیب یابی پکیج شوفاژ دیواری در منزل کار سختی نیست و برای اینکه از ایجاد هزینه های اضافی باید در رفع مشکلات دستگاه دقت کرد.

یکی از مهمترین مشکلاتی که ممکن است باعث ایجاد اختلال در عملکرد پکیج باشد وجود برخی رسوبات در قسمت های مختلف پکیج است که می تواند در عملکرد طبیعی آن تاثیر گذار باشد، در این صورت نیاز است تا این قطعات را به طور کامل رسوب زدایی کرد، اگر در منطقه ایی هستید که دارای آب و هوای بی کیفیتی است سرویس های دوره ای پکیج امر بسیار مهمی می باشد، چرا که سرویس های دوره ای و عیب یابی پکیج شوفاژ دیواری می تواند تاثیر زیادی بر عمر دستگاه داشته باشد.

عملکرد پکیج در زمستان و تابستان چگونه است؟

این دستگاه در زمستان گرم کردن آب را انجام می دهد و باید مدارهای گرم کننده و رادیاتور را نیز گرم کند، اولویت این دستگاه تامین آب گرم مصرفی می باشد زمانی که شیر آب گرم را باز کرده سنسور برقی مدار رادیاتور تا زمانی که آب گرم باز باشد، قطع می کند این عملیات وقتی شیر آب گرم بسته شود آبگرم رادیاتور را وصل می کند در این زمان همیشه آب گرم در دسترس می باشد.

در تابستان زمانی شروع به فعالیت می کند که نیاز به آبگرم باشد و این کار به طور اتوماتیک انجام می شود .

دلیل ایجاد رسوب در پکیج چیست؟

این رسوبی که در دستگاه پکیج به وجود می آید در اثر املاحی که در داخل آب وجود دارد بعد از یک مدتی که از پکیج استفاده می شود این املاح کم کم ته نشین شده و به جدار لوله می چسبد و این ته نشینی املاح در کارکرد پکیج اختلال ایجاد کرده و باید رسوب زدایی شود.

برای رفع این مشکل نیاز به یک متخصص می باشد اگر تخصص ندارید خود را به زحمت نیندازید، اگر همیشه سعی کنید که پکیج شما رسوب نگیرد از این مشکل در امان هستید، برای جلوگیری از رسوب دستگاه پکیج  باید در سر راه آب درگ ردش، فیلتر نصب کرد این فیلتر در ورودی آب اصلی  به پکیج قرار می گیرد

برای رسوب زدایی باید این مراحل را طی کرد:

ابتدا شیر ورودی پکیج را بسته بعد شیر آب گرم را باز کرد و شیر شوفاژ را باز کرده که فشار پکیج به صفر برسد، روکش دستگاه را باز کرده و پایین بیاورید، ماده ایی که برای اسید شویی استفاده شده است را آماده کرده باید خیلی مواظب بود که این ماده به بدن نخورد چون باعث سوختگی می شود حتی بوی بد آن هم تنفس شما را دچار اختلال می کند، مراقب باشید از هر اسیدی برای شستشو استفاده نکنید، نباید از اسیدهای خیلی قوی مثل جوهر نمک و… استفاده کرد.

زیرا ممکن است که مبدل شما را برای همیشه خراب کند، اگر کار سرویس و رسوب زدایی را انجام ندهید ممکن است خسارت های سنگینی در آینده متحمل شوید، این رسوب گیری پکیج یک مشکل شایع تو پکیج هاست.

رفع عیب وتعمیر پکیج دیواری بوتان!

اگر فشار آب همیشه پایین بیاید و تکرار این دلیل باعث مشکلی مانند نشتی آب در پکیج و لوله کشی و مسیر رادیاتور می باشد، باید این مشکل را بررسی کنید تا از پایین آمدن مکرر فشار آب پکیج جلوگیری کنید.

وقتی که رادیاتورها گرم نشوند با وجود اینکه شعله ی پکیج دیواری بوتان روشن می باشد، زمانی که در مسیر رفت و آمد و برگشت رادیاتور ها وجود هوا در درون سیستم، عدم گردش پمپ فشار پایین آب اینها دلایلی هستن که باعث بروز مشکلاتی در پکیج کرده که شما با باز کردن راه رفت و آمد و برگشت رادیاتورها، هوا گیری بررسی کردن پمپ و پروانه آن و بالا بردن فشار آب و انجام این کارها می توانید مشکل پیش آمده را بررسی کرده و آن را حل کنید.

زمانیکه علامت فیلتر تصفیه آب روشن شود نشانه ی چیست؟

هر زمانی که ارور فیلتر آب یخچال بر روی صفحه ی نمایشگر یخچال شما روشن شود نشانه ی این است که فیلتر آب یخچال ساید شما باید تعویض گردد، حتماً توجه کنید که هر دو فیلتر را باهم عوض کنید هم فیلتر پشت یخچال و هم فلیتر داخل تعویض شود.

تعمیرات پکیج
ایساتیس

تعمیر پکیج ایساتیس

بوتان

تعمیر پکیج بوتان

ایران رادیاتور

تعمیر پکیج ایران رادیاتور

دوو

تعمیر پکیج دوو

آریستون

تعمیر پکیج آریستون

تعمیر پکیج

راهنمایی جامع تعمیر پکیج

اگر می خواهید در رابطه با تعمیر پکیج بیشتر بدانید روی لینک زیر کلیک کنید:

آموزش تعمیر و نگهداری پکیج

کلیپ های آموزشی تعمیر پکیج

با اجازه مشتریانمان بعد از تعمیر پکیج مشتریان عزیز کلیپ تهیه میکنیم و مشکل بوجود آمده را شرح میدهیم و خواهید دید که خیلی از مشکلات نیاز به تعمیرکار ندارد و خود شما نیز می توانید تعمیر پکیج را به راحتی انجام دهید، پیشنهاد میکنم تمام کلیپ های آموزشی که به مرور زمان در این صفحه درج می شود را ملاحظه بفرمایید.

12 ماه گارانتی خدمات

اعزام سریع تکنسین

پایین ترین هزینه تعمیرات

تکنسین حرفه ای

هنوز دیدگاهی ثبت نشده است