نمایندگی بکو

تعمیرات بکو با گارانتی 12 ماهه

تکنسین های ما در نمایندگی بکو دکتر آچار انواع لوازم خانگی بکو را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

و در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند.

امیدواریم همواره رضایت شما مشتریان تهرانی عزیز را فراهم آوریم.

نمایندگی تعمیرات بکو

یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین مراکز خدمات لوازم خانگی مجموعه دکتر آچار است، که با تجربیات فراوان و سرویس لوازم خانگی و آشپزخانه بکو و تعمیرات آن بهترین خدمات رسانی و با کیفیت ترین خدمات تعمیر و در کمترین زمان ممکن و با رعایت اصول استاندارد آماده ارائه خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستیم.

تعمیرکاران ما در نمایندگی بکو برای تعمیر انواع لوازم خانگی بکو آماده خدمت رسانی می باشد، بعضی از تعمیرکاران امروزی به جای تعمیر لوازم خانگی می گویند که باید قطعه ی آن را تعویض کنید که آنها تعمیرکار نمی باشند تعویض کار هستند.

اما ابتدا باید در نظر گرفت که تعمیر بهتر است یا تعویض؟ هر کدام که بهتر می باشد باید آن را انجام داد، گاهی ممکن است که قطعه ای را تعمیر کنید، دوباره این مشکل پیش آید که نتیجه میگیریم باید تعویض انجام شود ولی گاهی با تعمیرات مشکل برطرف می شود.

ما در نمایندگی بکو دکتر آچار تمام لوازم خانگی بکو را تعمیر میکنیم و در ادامه این مقاله به شرح این لوازم خانگی می پردازیم.

تعمیرات لوازم خانگی بکو

بکو از برندهای با کیفیت لوازم خانگی است که به تولید انواع لوازم از جمله یخچال ساید، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، جاروبرقی، ماکروویو، اجاق گاز، هود، پکیج، کولرگازی و… میپردازد، در صورتی که عملکرد لوازم خانگی برند بکوی شما دچار اختلال شده است تعمیرات آن را با خیالی آسود به تکنسین های دکتر آچار بسپارید.

نمایندگی بکو

تعمیر لوازم خانگی بکو در تهران

دکتر آچار تعمیرگاه مجاز و معتبری در شهر تهران است که در شمال، جنوب، شرق، غرب و مرکز تهران دارای شعبه است، تکنسین های این مجموعه افراد متخصص و آموزش دیده ای هستند که به ارائه خدمات در همه نقاط تهران میپردازند.

تعمیر لوازم خانگی بکو در محل

تعمیر لوازم خانگی بکو در محل از حمل و نقل بیهوده لوازم خانگی به تعمیرگاه جلوگیری میکند، با این امکان تعمیرگاه نیازی به پرداخت هزینه حمل و نقل نداشته و نگران سقوط لوازم و آسیب های بیشتر در تعمیرگاه نمیشوید.

تکنسین های دکتر آچار در ساعت و زمانی که توسط مشتری تعیین شود برای ارائه خدمات به محل اعزام میشوند.

تعمیرات لوازم خانگی بگو چقدر زمان می برد؟  مدت زمان تعمیرات لوازم خانگی بکو با توجه به نوع مشکل متغیر است، ممکن است از نیم ساعت تا چند روز طول بکشد.
اگر دستگاه بعد از تعمیر توسط شما دوباره خراب شود، هزینه دریافت می شود؟  خیر، کلیه خدمات مجموعه دکتر آچار تا 12 ماه دارای گارانتی هستند.
امکان تهیه قطعات توسط خودمان وجود دارد بله، اما قطعاتی که توسط مشتریان تهیه شود گارانتی ندارند.
هزینه تعمیر لوازم خانگی بکو چقدر است؟ هزینه تعمیرات با توجه به نوع ایراد و خرابی متغیر است.
نمایندگی بکو

تعمیرگاه مجاز بکو

تعمیرگاه های لوازم خانگی زیادی در تهران وجود دارند، سؤال مهمی که پیش می آید این است که کدام مرکز معتبر است؟

مرکز دکتر آچار تعمیرگاه مجاز و معتبر در شهر تهران است که دارای گواهی های معتبر از اتحادیه تعمیرکاران بوده و با تکنسین های مجرب و ماهر همکاری میکند، توجه کنید جهت جلوگیری از آسیب های جدی و غیر قابل جبران تعمیر لوازم خانگی تان را به تکنسین های متخصص و ماهر  نمایندگی بکو بسپارید.

بررسی و عیب یابی لوازم خانگی بکو

بررسی و عیب یابی لوازم خانگی از مهم ترین مراحل در تعمیرات شمرده میشود، در صورتی که عیب یابی به درستی صورت نگیرد علاوه بر اینکه مشکل لوازم خانگی تان بر طرف نخواهد شد ممکن است مشکلات بزرگتر و عمیق تری برای دستگاهتان به وجود بیاید.

از این جهت همواره توصیه میشود که تعمیر لوازم خانگی تان را تنها به تکنسین های متخصص و آموزش دیده ای که دارای تجربه و سابقه نیز هستند بسپارید و از سپردن آن ها به افراد بدون تخصص جدا خودداری کنید.

ارورهای لوازم خانگی بکو

ارورها کدهای خطایی هستند که به شکل حروف و اعداد انگلیسی و ترکیب آن ها با یکدیگر بر روی صفحه نمایش لوازم خانگی بکو نمایش داده میشوند، این ارور ها در هر برندی منحصر به فرد بوده و با یکدیگر متفاوت اند.

ارورها در واقع وضعیت سیستم داخلی لوازم را نشان میدهند و ممکن است به دلایل مختلفی نمایش داده شوند و هر کدام دارای معنا و مفهوم خاصی هستند.

نمایندگی بکو

سرویس لوازم خانگی بکو

سرویس لوازم خانگی از جمله اقدامات مهمی است که باید به تکنسین ها و سرویس کاران ماهر و مجرب لوازم خانگی سپرده شود، سرویس لوازم خانگی بکو علاوه بر اینکه تکنسین ها را خرابی های جدی تر دستگاه مطلع میکند، موجب بهبود عملکرد لوازم خانگی و افزایش طول عمر آن ها نیز میشود.

با سرویس لوازم خانگی بکو تکنسین ها متوجه مشکلات پنهان لوازم خانگی ها شده و به تعمیر و بر طرف کردن مشکلات میپردازند.

تعمیر لوازم خانگی بکو با گارانتی

بسیاری از افراد نگران این موضوع اند که تعمیرات لوازم خانگی شان فقط در مدت زمان کوتاه مؤثر باشد و عملکرد لوازمشان دوباره دچار مشکل شود، با تعمیرگاه دکترآچار این نگرانی را نخواهید داشت چرا که تمامی خدمات این مجموعه دارای گارانتی 1 ساله هستند و تا یک سال هرگونه مشکل مجددی در دستگاه بدون پرداخت هزینه مجدد توسط تکنسین ها بررسی و برطرف میشود.

خدمات پس از فروش تعمیرات لوازم خانگی بکو

نگهداری اصولی و صحیح از لوازم خانگی بکو و سرویس مداوم آن ها موجب بهبود عملکردشان میشود، در صورت رو به رو شدن با هر مشکلی در این لوازم میتوانید جهت خدمات پس از فروش بکو با شماره های درج شده در سایت دکتر آچار تماس حاصل فرمایید، تا تکنسین در کوتاه ترین زمان اعزام شده و به تعمیرات لوازم خانگی بکو بپردازند.

نمایندگی بکو

تعمیر قطعات را انجام دهیم را تعویض آن ها را؟

اولویت تکنسین های مرکز دکتر آچار تعمیر لوازم خانگی است در صورتی که قطعه از لوازم خانگی بکوی شما غیر قابل تعمیر باشد، تکنسین ها یه تعویض قطعات پرداخته و از قطعات اصل و اورجینال همان مارک و برند استفاده میکنند.

تمامی قطعاتی که توسط تکنسین های دکتر آچار استفاده میشوند، اصل و اورجینال بوده و دارای گارانتی 12 ماهه هستند، امکان تهیه قطعات توسط مشتریان نیز وجود دارد، در صورتی که قطعه ای توسط مشتریان خریداری و تهیه شود شامل گارانتی و ضمانت مرکز دکتر آچار نمیشود.

نصب لوازم خانگی بکو

نصب لوازم خانگی بکو از جمله خدماتی است که تکنسین های مرکز دکتر آچار تمامی ارائه میدهند، میتوانید در صورت نیاز به نصاب لوازم خانگی به دلیل خرید لوازم جدید یا اسباب کشی با مرکز دکتر آچار تماس بگیرید.

تعدادی از لوازم خانگی برای نصب نیاز به مکان و موقعیت ویژه ای دارند که لازم است ایمنی آن بررسی شده  و توسط کارشناس متخصص تائید شود، کارشناسان ما برای راهنمایی شما جهت نصب دستگاه در بهترین مکان و موقعیت اعزام میشوند.

تعمیر لوازم خانگی بکو در منزل

تکنسین های مرکز دکترآچار با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی، با استفاده از بهترین ابزارها به منازل مشتریان اعزام شده و با بهترین متدهای تعمیراتی به تعمیر لوازم خانگی اکو میپردازند.

تعمیرات شبانه روزی لوازم خانگی بکو

مرکز دکترآچار به صورت شبانه روزی (24 ساعته) پاسخگوی مشتریان گرامی است، مشاوره رایگان از دیگر مزایای تعمیرگاه دکتر آچار است، شما دوستان گرامی میتوانید سؤالات و مشکلات خود را به صورت رایگان با مشاوران مطرح کنید، در صورتی که تعمیر دستگاه تان توسط خودتان امکان پذیر باشد، راهنمایی شده و درغیر این صورت میتوانید درخواست تکنسین بدهید.

نمایندگی بکو

چرا تعمیر لوازم خانگی بکو را به تکنسین های دکتر آچار بسپاریم؟

 1. سرعت بالا در اعزام به جهت داشتن شعب متعدد
 2. مشاوره تلفنی رایگان با کارشناسان
 3. همکاری با تکنسین های متخصص و ماهر
 4. استفاده از قطعات اصل و فابریک
 5. گارانتی 12 ماهه بودن تعمیرات
 6. دریافت هزینه ها طبق نرخ اتحادیه

برای ارتباط با نمایندگی بکو در چه ساعاتی و با چه شماره ای تماس بگیریم؟

خدمات ما به صورت 24 ساعته است و توجه داشته باشید که نمایندگی های معتبر تعطیلی ندارند و شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز حتی روز های تعطیل با شماره نمایندگی بکو 02188444021 با ما در ارتباط باشید.

اگر از خدمات راضی نباشیم چه باید کرد؟ آیا پس از تعمیر لوازم خانگی بکو گارانتی داده می شود؟

یکی از بزرگترین هدف های ما رضایت مشتریان عزیزمان از خدمات ارائه شده است از همین رو ما بعد از ارائه خدمات به شما گارانتی 12 ماهه در نظر گرفته ایم، اگر باز هم مشکلی در رابطه با خدمات ارائه شده داشتید، مشکل شما از طریق واحد پشتیبانی ما رسیدگی خواهد شد

نمایندگی بکو

هزینه تعمیر لوازم خانگی بکو چقدر است؟

هزینه تعمیر لوازم شما بستگی به نوع دستگاهتان، علت خرابی آن، نیازمندی دستگاه به تعویضات و دیگر مواردی مانند این ها بستگی دارد که تکنسین های ما بعد از بررسی دستگاه شما هزینه را خدمتتان اعلام می کنند، به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیرات نباشید به این دلیل که ما مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه ها را برای مشتریانمان در نظر گرفته ایم.

زمان مراجعه تعمیرکار به منزل ما در چه ساعاتی از روز است؟

هنگامی که شما درخواست تکنسین می کنید، با هماهنگی شما و زمانی که شما تعیین می کنید برای شما تعمیرکاری با تجربه و حرفه ای اعزام می گردد.

تعمیر لوازم خانگی بکو

نمایندگی تعمیر یخچال بکو

نمایندگی تعمیر جاروبرقی بکو

نمایندگی تعمیرات مایکروفر بکو

تعمیر یخساز ساید بای ساید در تهران

تعمیر یخچال فریزر

تعمیر یخچال ساید بای ساید بکو:

شرکت بکو یکی از برندهایی است که در زمینه ی تولید لوازم خانگی فعالیت دارد و در ترکیه است که توانسته فعالیت خود را به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان صنعت لوازم خانگی اثبات کند.

در صورتی که یخچال ساید بای ساید بکو شما به مشکل بر خورد شما می توانید با تکنسین های مجرب و ماهر ما تماس بگیرید تا مشکل یخچال شما را برطرف کنند.

همیشه تعمیرات یخچال ساید بای ساید بکو را از ما بخواهید، هیچ گاه برای این کار از افراد غیر متخصص کمک نگیرید تا با مشکلات عمده ایی برخورد نکنید.

با وجود اینکه این یخچال ساید بای ساید بکو با توجه به کیفیت بالای قطعاتش و به روز ترین تکنولوژی باز هم ممکن است دچار مشکلاتی شود و به ناچار باید با نمایندگی و یا تعمیرکاران تماس بگیرید تا مشکل شما را برطرف کنند.

زمان برای ما مهم است و برای زمان مشتریان هم ارزش قائل هستیم و سعی می کنیم تا در زمان کمتر و با هزینه ی پایین تر بتوانیم یخچال ساید بای ساید شما را عیب یابی کنیم و مشکل را حل کنیم، هدف ما بهترین سرویس دهی و جلب رضایت شما مشتریان عزیز است.

تعمیر یخچال بکو غرب تهران و تعمیر یخچال بکو شمال تهران و تعمیر یخچال بکو شرق تهران و تعمیر یخچال بکو جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر لباسشویی بکو:

در حین کار کردن ماشین لباسشویی بکو اگر لرزش در زمین و یا دیوارها احساس کردید یک امر عادی نمی باشد، ممکن است که بر روی زمین در شرایط خوبی قرار نگرفته باشد و تنظیم آن اصلاً مناسب نیست که در هنگام کار کردن مشکلاتی برایش پیش بیاید، در زمینه ی این گونه مشکلات سطحی می توان آن را برطرف کرد.

اگر به این موضوعات ساده توجهی نداشته باشید ممکن است باعث خرابی دستگاه ماشین لباسشویی بکو شما بشود، در زمان مشکلات پیچیده تر باید از متخصصین متجرب کمک گرفت تا به راحتی اشکالات دستگاه ماشین لباسشویی شما را برطرف کنند.

اگر ماشین لباسشویی شما بکو می باشد و در کارش اختلال ایجاد شد، نگران نباشید، به هر حال هر دستگاهی با هر برندی که باشد ممکن است روزی برایش مشکل ایجاد شود شما می توانید برای تعمیر ماشین لباسشویی بکو خود با ما تماس حاصل کنید و از خدمات ما بهره ببرید.

تعمیر ماشین لباسشویی بکو غرب تهران و تعمیر ماشین لباسشویی بکو شمال تهران و تعمیر ماشین لباسشویی بکو شرق تهران و تعمیر ماشین لباسشویی بکو جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو:

ماشین ظرفشویی از وسایل پر کاربرد آشپزخانه به شمار می آید و هرچه می گذرد در میان خانواده ها شناخته تر شده و بیشتر مورد پسند عموم واقع می شود.

هرچند که ماشین ظرفشویی بکو از کیفیت بالایی برخوردار است ولی به هر حال ممکن است که مشکلاتی در طی زمان برایش پیش بیاید، تعمیرگاه ما با توجه به داشتن افراد ماهر و با تجربه خدمات عیب یابی و تعمیرات ماشین ظرفشویی بکو را به بهترین شکل ممکن انجام می دهند و هدفشان جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد.

اگر مشکل دستگاه شما با هزینه ی کمی بتوان تعمیر کرد، هیچ گاه به آنها توصیه ی تعویض دستگاه نمیشود ولی گاهی ممکن است که هزینه ی تعمیرات قطعات بیشتر باشد و به صرفه نیست که کار تعمیرات انجام شود، پیشنهاد میشود که دستگاه را تعویض کنند، این در زمان پیش آمدن مشکلات عمده می باشد.

تعمیر ماشین ظرفشویی بکو غرب تهران و تعمیر ماشین ظرفشویی بکو شمال تهران و تعمیر ماشین ظرفشویی بکو شرق تهران و تعمیر ماشین ظرفشویی بکو جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر جاروبرقی بکو:

تعمیر جاروبرقی بکو غرب تهران و تعمیر جاروبرقی بکو شمال تهران و تعمیر جاروبرقی بکو شرق تهران و تعمیر جاروبرقی بکو جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر مایکروویو بکو:

از خصوصیات مهم مایکروویو در پخت سریع می باشد، با آمدن یک سری وسایل و لوازم خانگی، کارها در خانه بسیار راحت تر شده است، در مدت زمان کمتری می توان غذاها و یا شیرینی ها و دسرها را به راحتی طبخ کرد، شرکت بکو هم با داشتن سابقه ی طولانی و محصولات با کیفیت توانسته در بین مردم به خوبی شناخته شود، مایکروویو ها در حجم های متفاوت و گریل و پخت و یخ زدایی از خواص آنها می باشد و جنسشان از استیل است که تمامی این موارد باعث شده مایکروویو بکو کمتر نیازمند تعمیرات بشود.

تعمیر مایکروویو بکو غرب تهران و تعمیر مایکروویو بکو شمال تهران و تعمیر مایکروویو بکو شرق تهران و تعمیر مایکروویو بکو جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر اجاق گاز بکو:

اجاق گاز هم از لوازم پر مصرف و مهم آشپزخانه به حساب می آید، اگر اجاق گاز بکو شما خراب شود و از قطعات فابریک استفاده شود دلیلی بر این می باشد که باعث شده اجاق گاز شما به زودی نیاز به تعمیرات نداشته باشد.

برای اینکه اجاق گاز شما دارای طول عمر مفید بیشتری باشد و کمتر به تعمیرات نیاز داشته باشد، هر چند وقت یکبار آن را سرویس کنید تا مشکلات بزرگی پیش نیاید.

تعمیر اجاق گاز بکو غرب تهران و تعمیر اجاق گاز بکو شمال تهران و تعمیر اجاق گاز بکو شرق تهران و تعمیر اجاق گاز بکو جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر هود بکو:

تعمیر هود بکو غرب تهران و تعمیر هود بکو شمال تهران و تعمیر هود بکو شرق تهران و تعمیر هود بکو جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر پکیج بکو:

تعمیر پکیج بکو غرب تهران و تعمیر پکیج بکو شمال تهران و تعمیر پکیج بکو شرق تهران و تعمیر پکیج بکو جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر کولر گازی بکو:

تعمیر کولر گازی بکو غرب تهران و تعمیر کولر گازی بکو شمال تهران و تعمیر کولر گازی بکو شرق تهران و تعمیر کولر گازی بکو جنوب تهران توسط دکتر آچار

تعمیر یخچال ساید بای ساید

12 ماه گارانتی خدمات نمایندگی بکو

اعزام سریع تکنسین نمایندگی بکو

پایین ترین هزینه تعمیرات نمایندگی بکو

تکنسین حرفه ای نمایندگی بکو

با شماره تلفن نمایندگی بکو دکتر آچار تماس بگیرید و سفارش خدمات خود را بدهید، شماره نمایندگی بکو در پایین همین صفحه درج شده است برای سهولت کار اگر با موبایل سایت را میبینید در پایین روی دکمه سبز رنگ بزنید تا به صورت تماس گرفته شود.

انتشار یافته: 10
 1. سارن و سورنا 2 سال قبل

  سلام وقت بخیر میخواستم علت ارور اچ 3 روی ماشین ظرفشویی بکو رو بدونم، خودمون میتونیم برطرف کنیم؟

  1. drachar 2 سال قبل

   عرض ادب و احترام، روز شما هم بخیر، نمایش این ارور بر روی ماشین ظرفشویی بکو احتمالا به معنی خرابی شیر دایورتر است، پیشنهاد میکنیم برای رفع ارور از تعمیرکار کمک بگیرید تا سیم کشی دستگاه و مدار برد کنترل الکترونیک هم مورد بررسی قرار بگیرند، اختلال در این موارد نیز میتواند موجب بروز این ارور شود.

 2. ثریا 2 سال قبل

  خیلی خوشحالم که هستین

  1. تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار 2 سال قبل

   ممنون از شما سلامت باشید

 3. معین 2 سال قبل

  Awli bood

 4. امیرهادی 2 سال قبل

  چجوری می تونیم با کارشناسانتون در ارتباط باشیم

 5. علی بادغن 2 سال قبل

  پشتیبانی و مشتری مداری عالی

 6. خرددپول 2 سال قبل

  بازم درمورد این موضع مطلب بزارین

 7. فارس 2 سال قبل

  باورتون میشه 600 هزار تومان دادم یه شرکت دیگه فقط نگاه کرد و رفت اما تکنسین شما با 400 تومان مشکل را حل کرد

 8. مصطفی بابایی 2 سال قبل

  سایتتون محشرههههه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید