نمایندگی بهی

تعمیرات بهی با گارانتی 12 ماهه

تکنسین های ما در نمایندگی بهی دکتر آچار انواع لوازم خانگی بهی را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

و در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند.

امیدواریم همواره رضایت شما مشتریان تهرانی عزیز را فراهم آوریم.

نمایندگی تعمیرات بهی

یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین مراکز خدمات لوازم خانگی مجموعه دکتر آچار است، که با تجربیات فراوان و سرویس لوازم خانگی و آشپزخانه بهی و تعمیرات آن بهترین خدمات رسانی و با کیفیت ترین خدمات تعمیر و در کمترین زمان ممکن و با رعایت اصول استاندارد آماده ارائه خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستیم.

تعمیرکاران ما در نمایندگی بهی برای تعمیر انواع لوازم خانگی بهی آماده خدمت رسانی می باشد، بعضی از تعمیرکاران امروزی به جای تعمیر لوازم خانگی می گویند که باید قطعه ی آن را تعویض کنید که آنها تعمیرکار نمی باشند تعویض کار هستند.

اما ابتدا باید در نظر گرفت که تعمیر بهتر است یا تعویض؟ هر کدام که بهتر می باشد باید آن را انجام داد، گاهی ممکن است که قطعه ای را تعمیر کنید، دوباره این مشکل پیش آید که نتیجه میگیریم باید تعویض انجام شود ولی گاهی با تعمیرات مشکل برطرف می شود.

ما در نمایندگی خدمات پس از فروش دکتر آچار تمام لوازم خانگی بهی را تعمیر میکنیم و در ادامه این مقاله به شرح این لوازم خانگی می پردازیم.

نمایندگی بهی

تعمیر لوازم خانگی بهی

تکنسین های دکتر آچار افراد ماهر و مجربی هستند که تعمیر لوازم خانگی بهی در منزل را با استفاده از به روز ترین متدهای تعمیراتی و جدید ترین ابزار انجام می دهند، تعمیر لوازم خانگی بهی نیاز به مهارت و تخصص دارد افرادی که در این مجموعه فعالیت می کنند افراد متخصص و آموزش دید ای هستند که علم شان به صورت مداوم به روز رسانی شد.

تعمیر لوازم خانگی بهی در محل و منزل

از مهم ترین مزایای تعمیرگاه دکتر آچار می توان به تعمیر لوازم خانگی در محل و منزل اشاره کرد، از این جهت حمل و نقل لوازم خانگی کار سخت و هزینه بری است تکنسین ها جهت کاهش هزینه های مشتریان تعمیرات لوازم خانگی بهی در محل را انجام می دهند.

با این امکان نیازی به حمل و نقل لوازم خانگی به تعمیرگاه نداشته و می توانید از نزدیک عملکرد تکنسین را بررسی کنید.

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بهی

دکتر آچار به عنوان نمایندگی لوازم خانگی بهی در تهران فعالیت می کند، تعمیرات لوازم خانگی بهی را می توانید به نمایندگی تعمیر لوازم خانگی بهی بسپارید تا تکنسین ها در کوتاه ترین زمان به محل اعزام شده و به تعمیرات بپردازند.

نمایندگی بهی

نصب لوازم خانگی بهی

نصب لوازم خانگی بهی از دیگر خدماتی است که توسط تکنسین های مرکز دکتر آچار انجام می شود، نصب لوازم خانگی بهی بر اساس روش های صحیح انجام شده و توسط نصابان حرفه ای صورت می گیرد.

عیب یابی لوازم خانگی بهی

از دیگر مراحل مهم تعمیر لوازم خانگی بهی در منزل عیب یابی این لوازم است، در صورتی که عیب یابی توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام شود از بروز مشکلات جدی در دستگاه جلوگیری خواهد شد، در نتیحه توصیه می شود عیب یابی لوازم خانی را به تکنسین های متخصص بسپارید.

سرویس لوازم خانگی بهی

سرویس لوازم خانگی بهی از دیگر خدمات تخصصی است که توسط سرویس کاران مجموعه دکتر آچار انجام می شود، با سرویس به موقع لوازم خانگی بهی، دستگاه های تان دیر تر خراب شده و عملکرد شان بهبود پیدا می کند، ضمن این که با سرویس های دوره ای لوازم خانگی قبض برق کاهش پیدا کرده و طول عمر آن ها افزایش پیدا می کند

نمایندگی بهی

برای ارتباط با نمایندگی بهی در چه ساعاتی و با چه شماره ای تماس بگیریم؟

خدمات ما به صورت 24 ساعته است و توجه داشته باشید که نمایندگی های معتبر تعطیلی ندارند و شما میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز حتی روز های تعطیل با شماره نمایندگی بهی 02188444021 با ما در ارتباط باشید.

اگر از خدمات راضی نباشیم چه باید کرد؟ آیا پس از تعمیر لوازم خانگی بهی گارانتی داده می شود؟

یکی از بزرگترین هدف های ما رضایت مشتریان عزیزمان از خدمات ارائه شده است از همین رو ما بعد از ارائه خدمات به شما گارانتی 12 ماهه در نظر گرفته ایم، اگر باز هم مشکلی در رابطه با خدمات ارائه شده داشتید، مشکل شما از طریق واحد پشتیبانی ما رسیدگی خواهد شد.

هزینه تعمیر لوازم خانگی بهی چقدر است؟

هزینه تعمیر لوازم شما بستگی به نوع دستگاهتان، علت خرابی آن، نیازمندی دستگاه به تعویضات و دیگر مواردی مانند این ها بستگی دارد که تکنسین های ما بعد از بررسی دستگاه شما هزینه را خدمتتان اعلام می کنند، به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیرات نباشید به این دلیل که ما مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه ها را برای مشتریانمان در نظر گرفته ایم.

زمان مراجعه تعمیرکار به منزل ما در چه ساعاتی از روز است؟

هنگامی که شما درخواست تکنسین می کنید، با هماهنگی شما و زمانی که شما تعیین می کنید برای شما تعمیرکاری با تجربه و حرفه ای اعزام می گردد.

تعمیر یخچال فریزر

تعمیر یخچال ساید بای ساید بهی:

از زمان های یخچال بوده است که باری نگهداری مواد غذایی استفاده می شد، اما قدیمی و خیلی ساده بودند و از تکنولوژی خاصی برخوردار نبوده اند.

اما امروزه یخچال های بسیار پیشرفته ای وارد بازار شده است که مورد استفاده تمامی خانواده قرار گرفته است.

یخچال از لوازم بسیار مهمی است که در همه خانه ها لازم است و نبود آن کار های خانه و آشپزخانه را مختل می کند و باعث خرابی مواد غذایی می شود.

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که لحظه ای که یخچال را برای تمیز کردن خاموش می کنید برای چند ساعت چقدر مشکل ساز می شود و نبود یخچال در خانه ها چقدر سخت است.

یخچال چون برای کارکردن مستقیم به برق متصل است دچار مشکلات کوچک و بزرگی می شود در این هنگام باید برای تعمیر آن اقدام نمایید زیرا بدون یخچال بسیار سخت است، تعمیر یخچال به دلیل بزرگی و حمل و نقل دشواری که دارد در محل و تحت نظر شما صورت می گیرد.

تکنسین های دکتر آچار با دانش و تخصصی که دارند مشکل را پیدا کرده و تعمیر را انجام می دهند، با سپردن تعمیر یخچال خود به آن ها از خدمات بسیار عالی و با کیفیتی برخوردار شوید.

تعمیر لباسشویی بهی:

ماشین لباسشویی امروزه به یک وسیله مهم و کاربردی در خانه های همه تبدیل شده ، طبیعی است که مشکلاتی برای ماشین لباسشویی شما پیش بیاید و خیلی وقت ها با یک عیب یابی ساده مشکل دستگاه برطرف شده، و از وارد شدن خسارات جدی به ماشین لباسشویی جلوگیری میکند.

ماشین لباسشویی نیز همانند سایر دستگاه ها نیازمند مراقبت است و بنابراین دلایلی مختلف واستفاده نادرست از دستگاه و یا کارکرد طولانی مدت آن، بالاخره دچار خرابی و شاید حتی از کار افتادن می گردد، اگر مشکلی برای لباسشویی شما به وجود آمد است نگران نباشید با ما تماس گرفته و با اعتماد به ما بهترین و باکیفیت ترین خدمات را از ما دریافت کنید.

اگر ماشین لباسشویی شما خراب شده است نگران نباشید، دکتر آچار در خدمت شما می‌باشد.

گروه ما از تکنسین‌های با تجربه و آموزش دیده شکیل شده است که مراحل تعمیر را به خوبی طی می کنند و عیب یابی درست و دقیقی انجام می دهند.

تعمیر ماشین ظرفشویی بهی:

امروزه بیشتر مردم برای شست و شو ظرف ها از ماشین ظرفشویی استفاده می کنند، ماشین ظرفشویی از لوازمی است که همه مردم برای شستن ظرف ها استفاده می کنند و وسیله ای پر استفاده محسوب می شود.

شست و شو ظرف ها توسط ماشین ظرفشویی به بهترین شیوه ممکن انجام می شود، ماشین ظرفشویی با تکنولوژی خاصی که دارد کار شست و شو را به درستی انجام می دهد و کار را راحت می کند.

ماشین ظرفشویی دارای مزایای بسیار زیادی است، از مزایای آن می توان به صرفه جویی در آب و زمان اشاره کرد.

خانم هایی که این وسیله را در اختیار ندارند بعد از شستن ظرف ها مشکلات جسمی برایشان به وجود می آید مانند: کمر درست، خراب شدن پوست درست ها، آسیب به پا ها و…

اما بعد از گذشت زمان و استفاده زیاد ممکن است خراب شود و به تعمیر نیاز داشته باشد، مشکلات احتمالی که برای ماشین ظرفشویی به وجود می آید عبارت است از خوب نشستن ظرف ها، تخلیه نکردن آب دستگاه، خشک نکردن ظرف ها، روشن نشدن و پاک نکردن لکه های ظروف اشاره کرد.

هنگامی که این مشکلات برای ماشین ظرفشویی به وجود می آید باید در اسرع وقت تعمیر انجام شود، تعمیر باید تخصصی انجام شود و توسط کسی باشد که مهارت و دانشی برای تعمیر داشته باشد.

متخصصان دکتر آچار مراحل تعمیر را را به خوبی انجام می دهند و به درستی عیب یابی می کنند و برای تعمیر اقدام می نمایند.

تعمیر یخچال ساید بای ساید

12 ماه گارانتی خدمات

اعزام سریع تکنسین

پایین ترین هزینه تعمیرات

تکنسین حرفه ای

با شماره تلفن نمایندگی بهی دکتر آچار تماس بگیرید و سفارش خدمات خود را بدهید، شماره نمایندگی بهی در پایین همین صفحه درج شده است برای سهولت کار اگر با موبایل سایت را میبینید در پایین روی دکمه سبز رنگ بزنید تا به صورت تماس گرفته شود.

انتشار یافته: 12
 1. لادن 2 سال قبل

  خیلی‌ خیلی خیلی خیلی خیلی خوب و عالیه

 2. محمد جرین 2 سال قبل

  قیمت و همه چیش عالیه واقعا

 3. kowsQf 2 سال قبل

  تعمیرکار تو خونمونه و کارا داره خوب پیش میره گفتم تا تموم نشده تشکر کنم

 4. دوستی 2 سال قبل

  یک کلام بی نظیره

 5. سجاد طباطبائی 2 سال قبل

  شما پیج اینستا هم دارین؟

 6. اصغر فرد 2 سال قبل

  مطلب به درد بخوری بود

 7. ابراهیم شعبانی 2 سال قبل

  چه سایت قشنگی دارین

 8. داوود نعمت زاده 2 سال قبل

  چطوری می تونم باهاتون ارتباط بر قرار کنم

 9. علیرضا معصومی 2 سال قبل

  به دلیل نوسان برق لوازم خانگیمون سوخته بود همکارتون تعمیرات انجام داد خواستم تشکر کنم

 10. حبیب الله رضا 2 سال قبل

  محتوا خوبی بود

 11. محمود سبزواری 3 ماه قبل

  سلام و خسته نباشید، آقا واقعا کار تعمیرکان تون خیلی خوبه من فکر نمیکردم گارانتی شرکت تون واقعی باشه، ولی واقعی بود و دمتون گرم

  1. دکتر آچار 3 ماه قبل

   سلام و عرض ادب ممنون بابت نظرتون، خوشحالیم که از خدمات مون رضایت داشتید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید