نمایندگی باکنشت

تعمیرات باکنشت با گارانتی 365 روزه

تکنسین های ما در نمایندگی باکنشت دکتر آچار انواع لوازم خانگی باکنشت را با بهره گیری از تخصص خود به بهترین شکل تعمیر کرده و همواره تکنسین های این مجموعه سعی دارند به جای تعویض قطعات به تعمیر قطعات بپردازند.

و در صورت یقین به عدم تعمیر، تعویض قطعات اورجینال انجام میگردد، تا هم هزینه مشتریان کمتر شود و هم اینکه شعار شرکت که مشتری مداری و رضایت مشتریان می باشد را برای مشتریان به اثبات برسانند.

امیدواریم همواره رضایت شما مشتریان تهرانی عزیز را فراهم آوریم.

نمایندگی تعمیرات باکنشت

یکی از بهترین و قابل اعتماد ترین مراکز خدمات لوازم خانگی مجموعه دکتر آچار است، که با تجربیات فراوان و سرویس لوازم خانگی و آشپزخانه باکنشت و تعمیرات آن بهترین خدمات رسانی و با کیفیت ترین خدمات تعمیر و در کمترین زمان ممکن و با رعایت اصول استاندارد آماده ارائه خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز هستیم.

تعمیرکاران ما در نمایندگی باکنشت برای تعمیر انواع لوازم خانگی باگنشت آماده خدمت رسانی می باشد، بعضی از تعمیرکاران امروزی به جای تعمیر لوازم خانگی می گویند که باید قطعه ی آن را تعویض کنید که آنها تعمیرکار نمی باشند تعویض کار هستند.

اما ابتدا باید در نظر گرفت که تعمیر بهتر است یا تعویض؟ هر کدام که بهتر می باشد باید آن را انجام داد، گاهی ممکن است که قطعه ای را تعمیر کنید، دوباره این مشکل پیش آید که نتیجه میگیریم باید تعویض انجام شود ولی گاهی با تعمیرات مشکل برطرف می شود.

ما در نمایندگی خدمات پس از فروش دکتر آچار تمام لوازم خانگی باگنشت را تعمیر میکنیم و در ادامه این مقاله به شرح این لوازم خانگی می پردازیم.

نمایندگی باکنشت

خدمات پس از فروش باکنشت

در صورتی که هر یک از لوازم خانگی باکنشت شما دچار ایراد و خرابی شده است نگران تعمیرات آن نباشید، تکنسین های دکتر آچار در خدمت شما هستند تا تعمیرات را با جدید ترین متدهای تعمیراتی و بهترین ابزار انجام دهند.

عیب یابی لوازم خانگی باکنشت

عیب یابی لوازم خانگی باکنشت از مهم ترین مراحل تعمیرات لوازم خانگی است که باید توسط تکنسین های متخصص و آموزش دیده انجام شود، در صورتی که عیب یابی توسط افراد بدون تخصص انجام شود، احتمال بروز مشکلات جدی تری در دستگاه تان وجود خواهد داشت.

گارانتی لوازم خانگی باکنشت

کلیه خدماتی که توسط تکنسین های دکتر آچار به عنوان نمایندگی باکنشت انجام می شود دارای گارانتی 12 ماهه می باشد، گارانتی به صورت کتبی پس از ارائه خدمات تقدیم مشتریان گرامی می شود.

در صورتی که تعمیرات لوازم خانگی باکنشت تان توسط تکنسین های مجموعه انجام شود و تا یک سال همان قطعه دچار ایراد و خرابی شود تکنسین ها موظف اند که تعمیرات را بدون دریافت هزینه مجدد انجام دهند.

نمایندگی باکنشت

نمایندگی باکنشت در تهران

تعمیرگاه دکتر آچار نمایندگی مجاز و معتبری در تهران است که از طریق همکاری با تکنسین های مجرب و آموزش دیده در تمامی مناطق 22 گانه تهران از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب به ارائه خدمات تعمیراتی می پردازد، در صورتی که ساکن هر یک از مناطق تهران است تعمیرات لوازم خانگی باکنشت خود را به نمایندگی باکنشت بسپارید.

تعمیر لوازم خانگی باکنشت در محل

تکنسین های دکتر آچار به تعمیر لوازم خانگی باکنشت در محل و منزل می پردازند، از آن جا که حمل و نقل لوازم خانگی باکنشت از محل و منزل به تعمیرگاه نیاز به صرف زمان و هزینه حمل و نقل دارد، تکنسین های دکتر آچار جهت آسودگی خیال مشتریان به تعمیرات در محل می پردازند، با این امکان نیازی به مراجعه به تعمیرگاه نداشته و در هزینه های تان صرفه جویی می شود.

ضمن این که با تعمیرات لوازم خانگی در منزل نگران آسیب دیدن لوازم خانگی تان در تعمیرگاه نخواهید بود و میتوانید به عملکرد تکنسین نظارت کافی داشته باشید.

نمایندگی باکنشت

هزینه تعمیر لوازم خانگی باکنشت چقدر است؟

هزینه تعمیر لوازم شما بستگی به نوع دستگاهتان، علت خرابی آن، نیازمندی دستگاه به تعویضات و دیگر مواردی مانند این ها بستگی دارد که تکنیسین های ما بعد از بررسی دستگاه شما هزینه را خدمتتان اعلام می کنند، به هیچ عنوان نگران هزینه تعمیرات نباشید به این دلیل که ما مناسب ترین و منصفانه ترین هزینه ها را برای مشتریانمان در نظر گرفته ایم.

اگر از خدمات راضی نباشیم چه باید کرد؟ آیا پس از تعمیر لوازم خانگی باکنشت گارانتی داده می شود؟

یکی از بزرگترین هدف های ما رضایت مشتریان عزیزمان از خدمات ارائه شده است از همین رو ما بعد از ارائه خدمات به شما گارانتی 12 ماهه در نظر گرفته ایم، اگر باز هم مشکلی در رابطه با خدمات ارائه شده داشتید، مشکل شما از طریق واحد پشتیبانی ما رسیدگی خواهد شد.

برای ارتباط با نمایندگی باکنشت در چه ساعاتی و با چه شماره ای تماس بگیریم؟

خدمات ما به صورت 24 ساعته است و توجه داشته باشید که نمایندگی های معتبر تعطیلی ندارند و شما می توانید در هر ساعتی از شبانه روز حتی روز های تعطیل با شماره نمایندگی باکنشت 02188444021 با ما در ارتباط باشید.

زمان مراجعه تعمیرکار به منزل ما در چه ساعاتی از روز است؟

هنگامی که شما درخواست تکنیسین می کنید، با هماهنگی شما و زمانی که شما تعیین می کنید برای شما تعمیرکاری با تجربه و حرفه ای اعزام می گردد.

تعمیر یخچال فریزر

تعمیر یخچال ساید بای ساید باکنشت:

یخچال باکنشت به خوبی مواد غذایی را نگهدار می کند و کارکرد بسیار فوق العاده ای دارد، با سیستم خاصی که دارد عمر زیادی دارد و زیاد به تعمیر نیاز پیدا نمی کند.

اما به دلایل مختلفی استفاده نادرست ممکن است دچار خرابی شود و به تعمیر نیاز داشته باشد که در آن صورت باید سریعا برای تعمیر آن اقدام نمایید.

متخصصان ما با دانش و مهارتی که دارند به راحتی مشکل را پیدا می کنند و آن را از بین می برند، متخصصان ما دوره های بسیار پیشرفته ای را دیده اند و با تجربه کافی مشکل را رفع می کنند.

تا جایی که قابل تعمیر باشد قطعه آسیب دیده را تعمیر می کنند و اگر خرابی قابل حل نباشد تعویض انجام می دهند.

برای تعمیر یخچال خود با ما تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی باکنشت:

ماشین لباسشویی باکنشت به خوبی کار شست و شو را انجام می دهد و در بازار مورد توجه قرار گرفته است، البته تمامی لباسشویی ها در برند های مختلف کارکرد خاص خود را دارند.

لباسشویی از دستگاه هایی است که کار شست و شو لباس ها را آسان و راحت می کند و در هر خانه امروزی وجود آن ضروری است.

لباسشویی چون برای کارکردن به برق متصل است دچار مشکلات بزرگ و کوچکی می شود که باید تعمیر شود.

برای تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت خود با متخصصان ما تماس بگیرید.

تعمیر اجاق گاز باکنشت:

اجاق گاز باکنشت کارکرد و عملکرد بسیار عالی و فوق العاده ای دارد، اجاق گاز از لوازمی است که زیاد خراب نمی شود و زیاد به تعمیر نیاز پیدا نمی کند.

اما گاهی با گذشت زمان، استفاده نادرست و عوامل مختلف دیگر ممکن است خراب شود و به تعمیر نیاز داشته باشد، در این صورت شما باید برای تعمیر آن اقدام نمایید.

برای تعمیر نیاز به جا به جایی آن به تعمیرگاه نیست تعمیر در محل انجام می شود، در صورت دیدن خرابی شیر گاز را ببندید تا باعث خطرات بدی نشود.

متخصصان ما با دانش خود مشکل را پیدا می کنند و تعمیر را انجام می دهند، برای تعمیر اجاق گاز خود با ما تماس بگیرید.

تعمیر یخچال ساید بای ساید

12 ماه گارانتی خدمات نمایندگی باکنشت

اعزام سریع تکنسین نمایندگی باکنشت

پایین ترین هزینه تعمیرات نمایندگی باکنشت

تکنسین حرفه ای نمایندگی باکنشت

با شماره تلفن نمایندگی باکنشت دکتر آچار تماس بگیرید و سفارش خدمات خود را بدهید، شماره نمایندگی باکنشت در پایین همین صفحه درج شده است برای سهولت کار اگر با موبایل سایت را میبینید در پایین روی دکمه سبز رنگ بزنید تا به صورت تماس گرفته شود.

انتشار یافته: 12
 1. دانیال 2 سال قبل

  نویسنده این متن کیه؟

 2. شکیبا 2 سال قبل

  هزینه رپورتاژ آگهی توی سایت شما چنده؟

 3. بماند کیم 2 سال قبل

  احسنت عالی بود

 4. جواد خادمی 2 سال قبل

  من زندگیمو مدیون شمام

 5. جمشید کریمی 2 سال قبل

  aaaaliii bood

 6. علی اصغر جوادی 2 سال قبل

  واقعا ارزش وقت گذاشتن داشت

 7. عباس علوی 2 سال قبل

  شماره تماستون برای خرید تلفنی چنده

 8. خلیل کلباسی 2 سال قبل

  فکر نمیکردم بشه حضوری دستگاه را بیاریم برای تعمیر دیروز آوردم و همکارتون تعمیر کرد

 9. قاسم دهقان 2 سال قبل

  برد الکترونیکی دستگاه مشکل پیدا کرد نمیدونم تعمیر میشه یا نه

 10. محمود اسماعیلی 2 سال قبل

  اطلاعات بیشتری بنویسین لطفا

 11. زهرا باشتنی 2 ماه قبل

  سلام گارانتی خدماتتون به چه صورته؟

  1. دکتر آچار 2 ماه قبل

   سلام وقتتون بخیر کلیه خدمات مرکز دکتر اچار دارای گارانتی 1 ساله است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید