تعمیر فر توکار باکنشت

تعمیر فر توکار باکنشت


تعمیرات تخصصی فر توکار باکنشت

فرهای توکار باکنشت بسیار پر طرفدار هستند، در گذشته پخت و پز بصورت سنتی انجام می شد ولی امروزه با پیشرفت علم فرهای مختلفی با طرح ها و مدل های زیبا جای تمام روش های قدیمی و اجاق گازهای فردار که بسیار جا گیر بوده اند را گرفته اند، در ادامه مطلب تعمیر فر توکار باکنشت را بخوانید.

فر توکار باکنشت به دو نوع تقسیم می شوند: فر توکار برقی باکنشت و فر توکار گازی باکنشت که با توجه به نوع کاربردش طرفداران خاص خودشان را دارند.

سرویس کردن فرهای توکار باکنشت اهمیت بسیاری دارند زیرا باعث می شوند عملکردشان بهتر شده و عمل پخت را با کیفیت بیشتری انجام دهند و طول عمرشان بیشتر شود، برای سرویس فر توکار باکنشت بهتر است از افراد متخصص کمک بخواهید و با تکنسین های دکتر آچار تماس بگیرید.

به دلیل این که اجاق گازهای رومیزی جای اجاق گازهای قدیمی را گرفته است همین امر باعث شده که همگان بیشتر به سمت فر توکار رفته و برای پختن انواع غذاها و کیک ها و… از آن استفاده کنند.

تعمیر فر توکار باکنشت

تعمیر فر توکار باکنشت چگونه انجام می شود؟

فر توکار باکنشت دارای قطعات فراوانی است که ما در اینجا به چند مورد بررسی قطعات و نحوه عملکرد و خرابی آنها می پردازیم:

  • المنت فر توکار باکنشت

قسمت اصلی یک فر المنت آن می باشد که داخل محفظه فر جاگذاری شده است، که این المنت ها دو نوع دارند، یکی برای پخت و دیگری برای سوخاری و گریل کردن غذا استفاده می شود، اگر المنت پخت که در پایین قرار دارد خراب شده باشد روی غذا سوخته ولی لایه های زیرین غذا خام باقی می مانند که در این صورت باید المنت تعویض شود و به تعمیر فر توکار باکنشت پرداخت.

  • خرابی ترموستات فر توکار باکنشت

این قطعه در پنل اصلی بوده و مستقیم المنت ها را تحت نظر دارد و کنترل می کند اگر ترموستات خراب شده باشد باعث می شود دمای بیشتر یا کمتر از آن حدی که تنظیم شده وارد فر شود و این مشکل است.

فیوزها، سنسورها و برد الکتریکی هم از دیگری قطعات به کار رفته در فر توکار باکنشت هستند که در صورت خرابی و معیوب بودن هر کدام مشکلاتی از قبیل: اتصالی داخلی و قطع شدن برق مدار داخل دستگاه و یا نمایش اشتباه دمای موجود در فر که توسط سنسورها بررسی می شود و یا در کل عملکرد دستگاه دچار اختلال شود که نشان می دهد که برد اصلی که وظایف تمام کنترل ها را به عهده دارد معیوب شده است.

در نتیجه با این توضیحات می توان دریافت که تعمیر یک فر توکار باکنشت نیازمند به یک متخصص تعمیر فر توکار بوده است تا بتواند به صورت دقیق مشکلات و خطرات احتمالی را بررسی کند و در حل آن برآید.

نظافت، نگهداری و تعمیر فر توکار باکنشت

برای این که عملکرد فر توکار بهتر باشد باید نکات نظافتی و فنی را هم رعایت کنید به عنوان مثال نباید برق فر توکار را دائماً قطع و وصل کنید، محل قرار گیری فر باید طوری باشد که پشت آن 10-5 سانتی متر فاصله داشته باشد، در بازه های زمانی مختلف مقداری آب داخل دستگاه بگذارید و سپس با دستمال بخارهای ایجاد شده را تمیز کنید، پلاستیک های معمولی و فویل های آلومینیومی که جرقه زا هستند را داخل فر توکار باکنشت قرار ندهید.

تعمیر فر توکار باکنشت

عملکرد تکنسین های مجموعه دکتر آچار

تکنسین های تعمیر فر توکار باکنشت با اعزام در محل از آوردن دستگاه شما به کارگاه تعمیرات جلوگیری می کنند و دیگر نیازی نیست شما هزینه ای بابت جابجایی فر توکار خود پرداخت کنید، تعمیر فر توکار باکنشت شما در محل خودتان انجام شد و تحویلتان داده می شود.

تمام هزینه های مجموعه دکتر آچار و مربوط به تعمیر فر توکار باکنشت طبق اتحادیه بوده و هیچ گونه تخلفی در این مجموعه صورت نمی گیرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *