تعمیر آبگرمکن آزمایش

تعمیر آبگرمکن آزمایش


تعمیر آبگرمکن آزمایش

همان طور که می دانید آبگرمکن یک دستگاهی برای برطرف کردن نیاز افراد برای آب گرم مصرفی در ساختمان هایشان است،

در زمانی که شمعک آبگرمکن آزمایش روشن نمیشود؟

از مشکلات عمده ی آبگرمکن آزمایش روشن نشدن شمعک است که به دلیل خرابی در قسمت واشر دیافراگم می باشد  و گاهی هم می تواند به خاطر افت فشار گاز پیش می آید، و یا با خراب شدن ترموکوپل دستگاه این مشکل را ایجاد کرده  که برای بررسی دقیق تر باید از تعمیر کاران مختصص تعمیر آبگرمکن آزمایش کمک گرفت تا راهنمایی بشوید، برای درخواست تکنسین از دکتر آچار با شماره 02188444021 تماس بگیرید.

عدم تنظیم دمای آبگرمکن آزمایش

گاهی ممکن است که دستگاه آبگرمکن آزمایش شما دارای این مشکل بشود که در تنظیم دما اشکال پیدا کند، آبگرمکن به دلیل داشتن سنسور حرارتی می تواند این عمل را به خوبی انجام بدهد و دما را دیک سطح مشخصی نگه دارد، گرم شدن بیش از حد آب و داشتن  نوسانات حرارتی دستگاه آبگرمکن اشکال  از سنسور حرارتی است  و گاهی  با یک ترک ریز  و وجود کثیفی  و گرد و غبار بر روی این قطعه باعث بروز این مشکل خواهد شد.

ولی در مواقعی که این قطعه دچار اشکال بشود باعث عدم عملکرد صحیح دستگاه آبگرمکن خواهد شد و یا اشکال از مبدل هم می تواند باشد، که با کمک تکنسین های مجرب تعمیر آبگرمکن آزمایش می توان مشکل را برطرف کرد.

جهت تعمیر آبگرمکن در تمام مناطق تهران به لینک زیر مراجعه کنید:

https://drachar.com/wall-water-heater-repair/

تعمیر آبگرمکن آزمایش

عدم عملکرد صحیح در ترموکوپل آبگرمکن آزمایش

از دلایل مهم در روشن نماندن شمعک وجود نقص در قسمت ترموکوپل دستگاه ست، در زمانی که به ترموکوپل آسیب وارد بشود این مشکل نمایان شده، که باعث خاموش شدن شمعک شده که برای برطرف کردن این عیب با تعویض قطعه ی ترموکوپل  مشکل حل خواهد شد.

وجود مشکل تغییر رنگ آب آبگرمکن آزمایش

گاهی ممکن است که شما با تغییر آب مواجه بشوید که به خاطر اکسید شدن لوله های مسی  آبگرمکن است که باید لوله های آن را بررسی کرد تا رفع عیب بشود زیرا مصرف این نوع آب احتمال دارد برای سلامتی شما ایراد داشته باشد و برای رفع این عیب باید عمل تعویض لوله های آبگرمکن صورت بگیرد.

کم شدن فشار آب گرم

اگر دستگاه شما دارای این مشکل شد باید دستگاه آبگرمکن آزمایش را مورد بررسی قرار داد، دلیل کم فشار شدن آب می تواند به خاطر وجود رسوب در قسمت شیر ورودی باشد که در این صورت باید عمل رسوب زدایی آبگرمکن را انجام بدهید تا مشکل برطرف بشود.

با وجود رسوب گیری این دستگاه می توان مشکل سرد و گرم شدن آب را هم برطرف کرد.

تعمیر آبگرمکن آزمایش

هشدار سنسور گاز آبگرمکن آزمایش

در زمان قبل از این سنسور برای دستگاه آبگرمکن استفاده نمیشد ولی امروزه بسیاری از آبگرمکن ها دارای این سنسور دود  و یا گاز می باشند،  که وظیفه ی این قطعه با تشخیص تهویه ی نامناسب جریان گاز را قطع کرده،  و در صورت هشدار این قطعه آبگرمکن خاموش خواهد شد و باید به کارکرد این قطعه بسیار توجه داشت.

مسدود شدن پیلوت از دلایل خاموشی در آبگرمکن آزمایش

از دلایل متداول خاموش شدن شمعک آبگرمکن کم بودن مقدار آتش است که دلیل این کم شدن آتش گرفتگی ایراد در قطعه ی ایی به نام پیلوت است وجود گرد و غبار بر روی سوراخ های ریز نازل باعث شده که سوراخ ها را مسدود کرده  و باعث بروز مشکلاتی بشود و باید برای برطرف کردن مشکل سوراخ ها را تمیز کرد و اگر این کار را با میخ و یا سوزن انجام دهید.

ممکن است باعث خراب شدن این قطعه بشوید باید برای تعمیر آبگرمکن آزمایش با افراد متبحر تماس گرفته تا تعمیرات را به خوبی انجام بدهند.

وجود نشتی آب از دستگاه آبگرمکن

در مواقعی که مبدل حرارتی سیستم  مشکل پیدا کند در نشتی دستگاه موثر واقع می شود، در زمان نشتی باید لوله های انتقالی اتصالات دستگاه، واشر و ریگلاتور و مبدل حرارتی را چک کرد تا در صورت نیاز به تعمیرکار تعمیر آبگرمکن آزمایش را شروع کنید و اگر نیاز به تعویض بود این کار را انجام دهید.

تعمیر آبگرمکن آزمایش

تعمیر آبگرمکن آزمایش در محل

مرکز دکتر آچار به عنوان معتبر ترین مرکز خدماتی تعمرات لوازم خانگی برا جلب رضایت مشتریان خود خدمات تعمیرات را در منزل ارائه می دهد، یکی از دغدغه های اصلی افراد جهت تعمیرات لوازم خانگی جا به جایی دستگاه است، شما می توانید با استفاده از خدمات تعمیرات آبگرمکن آزمایش در محل احتمال آسیب دستگاه در حین جا به جایی را کاهش دهید.

هزینه تعمیر آبگرمکن آزمایش

در مزکز دکتر آچار هزینه کلیه خدمات اعم از تعمرات، سرویس و نصب آبگرمکن آزمایش طبق نرخ مصوب اتحادیه تعمریکاران است، اما عوامل مختلفی چون تعداد ایرادات، مدت زمانی که صرف تعمیر می شود و … روی هزینه تاثیر می گذارد.

برای تعمیر آبگرمکن روی این لینک کلیک کنید: https://drachar.com/wall-water-heater-repair

دکتر آچارمشاهده نوشته ها

شرکت تعمیر لوازم خانگی دکتر آچار با مدیریت مهندس مهدی نجار نژاد تعمیرکار 5 ستاره انواع لوازم خانگی در تهران می باشد، دکتر آچار تعمیر انواع لوازم خانگی را انجام می دهد که بعد از تعمیر لوازم خانگی گارانتی 365 روزه به مشتری تقدیم می کند و هزینه تعمیرات لوازم خانگی نیز با نرخ اتحادیه محاسبه می گردد، مزایا دکتر آچار: تعمیر قطعه به جای تعویض قطعه، ارائه گارانتی 1 ساله تعمیرات لوازم خانگی، تعمیرات با نرخ اتحادیه، برخورد خوب تکنسین ها و مشتری مداری، اعزام تکنسین در کمترین زمان، رعایت پروتکل های بهداشتی

انتشار یافته: 6
 1. سیدعلی کشانی 2 سال قبل

  نمیدونم این مارکی که دارم قابل تعمیر هست یا نه تماس میگیرم ببینم چی میشه

 2. محمدرضا خوش نیت 2 سال قبل

  خدا بگم چکارتون کته انقدر کارتون خوب بود به هر کی میرسم میگم تعمیرات داشتید بدید به دکتر آچار خخخخ

 3. امید جوادی 2 سال قبل

  ایول ?

 4. یوسف دستغیب 1 سال قبل

  سرچ کردم تعمیر لوازم خانگی و به سایت شما رسیدم با چند تا شرکت دیگه تماس گرفتم فقط میخواستن پول بگیرن اما شما منصفانه حساب کردید

 5. اسماعیل گلپایگانی 1 سال قبل

  چرا اینقد کم؟

 6. حمیدرضا حیدری 1 سال قبل

  سلام، بسیار ممنون و متشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا نظرات و پیشنهادات خود را با رعایت موارد اخلاقی وارد نمایید